Trwa ładowanie...
d4cxxq2

Książę Harry i księżna Meghan idą na wesele. Imprezowy weekend bez syna

Książę Harry i księżna Meghan mają teraz czas tylko dla siebie. Ich rzymski urlop podsyca zainteresowanie mediów. Książęta Sussex nie wzięli ze sobą syna Archiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Harry i księżna Meghan idą na wesele
Książę Harry i księżna Meghan idą na wesele (ONS.pl)
d4cxxq2

Kilka miesięcy temu na świat przyszedł syn Meghan i Harry'ego, Archie. Kiedy cały świat zachwycał się pierwszym royal baby pary, brytyjski dwór zajmował się formalnościami. Także rodzice najmłodszego potomka dworu szybko wrócili do pracy. Teraz jednak mają szansę odpocząć od rodzicielskich obowiązków.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan o "Tańcu z Gwiazdami": "Słyszałam o miłosnej klątwie"

Księżną Meghan i księcia Harry'ego czeka wyjątkowo imprezowy weekend. Książęca para już w piątek 20 września będzie bawić się w Rzymie na ślubie projektantki Mishy Nonoo oraz przedsiębiorcy Michaela Hessa.

d4cxxq2

Para zaręczyła się w lutym tego roku. Wcześniej zakochani pojawili się na ślubie Meghan i Harry'ego.

Co ciekawe, księżna Sussex od lat przyjaźni się z panną młodą. Sam udział byłej aktorki i jej męża potwierdził informator magazynu "Harper's Bazaar".

Jak dowiedziały się zagraniczne media, czteromiesięczny Archie został w domu. Ale nikogo nie powinno to dziwić.

Meghan i Harry mają ostatnią szansę, żeby wybawić się i odpocząć od codziennych trosk, zanim wyruszą w podróż dyplomatyczną do Afryki. Potwierdzono niedawno, że na daleki kontynent zabiorą syna.

d4cxxq2

Podziel się opinią

Share
d4cxxq2
d4cxxq2