ycipk-1z0c6y

Książę Harry i księżna Meghan zdradzili, jaki kolor włosów ma Archie

Książę Harry i księżna Meghan nieszczególnie strzegą życia prywatnego. Chętnie udzielają się medialnie i pokazują wielbicielom swojego syna. Już wiadomo, po kim maluch odziedziczył kolor włosów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan i książę Harry są zakochani w swoim synu
Księżna Meghan i książę Harry są zakochani w swoim synu (Getty Images, Fot: Getty Images)
ycipk-1z0c6y

Archie Mountbatten-Windsor przyszedł na świat 6 maja o 5:26 rano. 8 maja księżna Meghan i książę Harry po raz pierwszy pokazali swojego pierworodnego na kameralnej konferencji prasowej. Tego dnia poznaliśmy także imię najmłodszego royal baby.

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM": Helena Norowicz: "Nigdy nie miałam problemu z nagością"

ycipk-1z0c6y

Pod koniec września książęta Sussex udali się z Archim w podróż dyplomatyczną do Afryki. Wówczas wyszli z synem na rękach i pokazali go światu.

Wielbiciele rodziny królewskiej wyczekiwali, żeby zobaczyć, jak chłopiec wygląda kilka miesięcy po narodzinach. Już wtedy widzieliśmy jego wyrastające włoski.

Teraz świeżo upieczony tata zabrał głos w sprawie wyglądu chłopca.

Ostatnio tuż przed galą WellChild Awards, gdzie książę Harry popłakał się na scenie podczas przemówienia o swoim synu i żonie, wraz z Meghan spotkał się z rodzicami niepełnosprawnych dzieci.

ycipk-1z0c6y

Wydarzenie było idealną okazją do wyjawienia szczegółów dotyczących wyglądu ich syna. Zapytani do kogo bardziej podobny jest Archie, odpowiedzieli:

Archie jest rudy. Spójrzcie tylko na jego brwi - powiedział książę Sussex tuż po gali WellChild Awards. Teraz już wszystko jasne!

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1z0c6y

ycipk-1z0c6y
ycipk-1z0c6y