Trwa ładowanie...

Książę Harry i księżna Meghan zdradzili, jaki kolor włosów ma Archie

Książę Harry i księżna Meghan nieszczególnie strzegą życia prywatnego. Chętnie udzielają się medialnie i pokazują wielbicielom swojego syna. Już wiadomo, po kim maluch odziedziczył kolor włosów.

Share
Książę Harry i księżna Meghan zdradzili, jaki kolor włosów ma Archie
Źródło: Getty Images, Fot: Getty Images
d13y4c2

Archie Mountbatten-Windsor przyszedł na świat 6 maja o 5:26 rano. 8 maja księżna Meghan i książę Harry po raz pierwszy pokazali swojego pierworodnego na kameralnej konferencji prasowej. Tego dnia poznaliśmy także imię najmłodszego royal baby.

ZOBACZ TAKŻE NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM": Helena Norowicz: "Nigdy nie miałam problemu z nagością"

Pod koniec września książęta Sussex udali się z Archim w podróż dyplomatyczną do Afryki. Wówczas wyszli z synem na rękach i pokazali go światu.

d13y4c2

Wielbiciele rodziny królewskiej wyczekiwali, żeby zobaczyć, jak chłopiec wygląda kilka miesięcy po narodzinach. Już wtedy widzieliśmy jego wyrastające włoski.

Teraz świeżo upieczony tata zabrał głos w sprawie wyglądu chłopca.

Ostatnio tuż przed galą WellChild Awards, gdzie książę Harry popłakał się na scenie podczas przemówienia o swoim synu i żonie, wraz z Meghan spotkał się z rodzicami niepełnosprawnych dzieci.

Wydarzenie było idealną okazją do wyjawienia szczegółów dotyczących wyglądu ich syna. Zapytani do kogo bardziej podobny jest Archie, odpowiedzieli:

Archie jest rudy. Spójrzcie tylko na jego brwi - powiedział książę Sussex tuż po gali WellChild Awards. Teraz już wszystko jasne!

d13y4c2

Podziel się opinią

Share
d13y4c2
d13y4c2