Trwa ładowanie...
d8j0lhh

Książę Harry i Meghan przyłapani podczas nieoficjalnego wyjścia

Meghan i Harry odliczają już dni do porodu. Także podwładni wyczekują ich pierwszego "royal baby". Najnowsze zdjęcia książęcej pary z ukrycia sprawiają, że i my zaczęliśmy się już niecierpliwić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan i Harry złapani przez paparazzi
Księżna Meghan i Harry złapani przez paparazzi (Getty Images)
d8j0lhh

Ciąża Meghan to od kilku miesięcy jeden z najgłośniej komentowanych tematów, jeżeli chodzi o brytyjski dwór. Jakiś czas temu fani twierdzili, że tak naprawdę księżna Sussex udaje, że spodziewa się dziecka. Według tych doniesień, żona księcia Harry'ego miałaby wynająć surogatkę. Jednak te plotki śmiało możemy uznać za mało aktualne.

Na najnowszych zdjęciach z ukrycia widzimy księcia Harry'ego i jego żonę w nieoficjalnej sytuacji. Meghan nie mogłaby udawać tak zaawansowanej ciąży. Zresztą spójrzcie sami.

ZOBACZ TAKŻE: Książę Harry ociera łzy podczas ślubu z ukochaną Meghan Markle

Brytyjscy fotoreporterzy zauważyli Meghan i Harry'ego, kiedy wychodzili z apteki z organicznymi produktami. I choć książę próbował wzbraniać się przed robieniem im zdjęć, widać wszystko jak na dłoni.

d8j0lhh

Zaawansowana ciąża Meghan nie może być tylko plotką.

Po kliknięciu w post zobaczycie więcej zdjęć.

Królewski potomek ma urodzić się lada dzień. W związku z tym, księżna Sussex zaczyna już podejmować pierwsze decyzje związane z porodem. Według przewidywań pierwsze dziecko Meghan i Harry'ego przyjdzie na świat już w połowie kwietnia.

I tak jak widać na powyższych zdjęciach, przyszli rodzice prawdopodobnie przygotowują się już do narodzin "royal baby". Zaczęli od organicznych zakupów.

d8j0lhh

Podziel się opinią

Share
d8j0lhh
d8j0lhh