Trwa ładowanie...
16-11-2016 10:46

Książę Harry oświadczył się Meghan Markle?

To pierwszy tak poważny związek w życiu księcia Harry'ego. Kiedy pod koniec października brytyjskie tabloidy informowały o jego romansie z amerykańską aktorką Meghan Markle, wielu wątpiło w prawdziwość tych doniesień. Kilka dni później w sprawie medialnych spekulacji zareagował jednak sam Pałac Kensington, potwierdzając plotki. Jak donosi "Life & Style", książę poprosił o rękę swoją wybrankę. Czy gwiazda przyjęła oświadczyny?

Share
Książę Harry oświadczył się Meghan Markle?Źródło: ONS.pl
d2k0biv

Informator magazynu stwierdził, że 32-letni Harry dojrzał do tego, by się ustatkować. Twierdzi, że 35-letnia Markle jest kobietą jego życia. Nieoficjalnie mówi się, że do zaręczyn namawiali go pozostali członkowie rodziny królewskiej.

Z publikacji wynika, że Meghan wstrzymuje się z noszeniem pierścionka, który otrzymała od księcia, do czasu, aż zaręczyny nie zostaną ogłoszone zgodnie z dworskim protokołem. - Nie będzie go nosić w miejscach publicznych, gdyż najpierw chcą wszystko pozałatwiać. Chcą się pobrać tak szybko, jak to możliwe. Być może nawet na wiosnę - twierdzi źródło "Life & Style".

Z wcześniejszych doniesień tabloidów wynikało, iż Królowa Elżbieta nie jest zachwycona faktem, że jej wnuk związał się z aktorką znaną z występów w amerykańskim serialu prawniczym „W garniturach”, gdzie wciela się w postać ambitnej i marzącej o karierze asystentki Rachel Zane. Powodem niechęci miał być fakt, że w przeszłości Markle grała w śmiałych scenach. Rodzina królewska miała też rzekomo zastrzeżenia co do stanu cywilnego nowej dziewczyny księcia. Meghan jest bowiem rozwódką. W latach 2011-2013 była ona w związku małżeńskim z Trevorem Engelsonem.

d2k0biv

Przypomnijmy, że w odpowiedzi na liczne publikacje rzecznicy rodziny królewskiej 8 listopada opublikowali oświadczenie z którego wynika, że Harry i Meghan rzeczywiście są parą. Książę ma świadomość, jak krzywdzące może być zainteresowanie mediów. Pałac Kensington zaapelował więc oficjalnie o zaprzestanie prześladowania ukochanej księcia.

Spodziewaliście, że z tego romansu wyniknie coś tak poważnego?

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
ONS.pl
Źródło: ONS.pl
Getty Images
Źródło: Getty Images

ZOBACZ TEŻ #gwiazdy: Maciej Zakościelny i Paulina Wyka wciąż nie nadali imienia swojemu synowi

d2k0biv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2k0biv
d2k0biv