Trwa ładowanie...

Książę Harry zabrał głos. Nawiązał do ciąży Meghan

Harry i Meghan podróżują po Australii. Podczas jednego z dyplomatycznych spotkań książę po raz pierwszy odniósł się do ciąży ukochanej i zdobył się na zabawny, nonszalancki komentarz.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Książę Harry zabrał głos. Nawiązał do ciąży MeghanŹródło: East News
d33nnsz

Radosna wiadomość o ciąży księżnej Meghan zelektryzowała fanów rodziny królewskiej. Z każdego zakątka świata płyną gratulacje. O ciąży księżnej zdążyli się wypowiedzieć też już jej bliscy, m.in. mama i życzliwa jej szwagierka, księżna Kate. Radosne wieści komentowała nawet przyrodnia siostra Meghan, Samantha. W końcu głos zabrał dumny przyszły tata. Po raz pierwszy o wyczekiwanym dziecku opowiedział podczas wizyty w Australii.

Książę Sussex gościł z żoną na przyjęciu organizowanym przez Gubernatora Generalnego w Admiralty House w Sydney. Przemówienie zaczął od żartów o pogodzie i lokalnym jedzeniu, podziękował też Australijczykom za gościnność. Na koniec zaś zrobił to, na co czekali podekscytowani zebrani - nawiązał do ciąży ukochanej.

- Naprawdę nie mogliśmy wymyślić lepszego miejsca, w którym można ogłosić nadchodzące narodziny dziecka, czy to chłopca, czy dziewczynki - powiedział lekko zestresowany książę. Widać było, że sam jest poruszony sytuacją i tym, że na oczach milionów ludzi wchodzi na kolejny etap życia.

Goście na przyjęciu dodali mu jednak otuchy, nagradzając dowcipne wystąpienie gromkimi brawami. Jeszcze większe owacje dostał, gdy zaraz po przemowie podszedł do wpatrzonej w niego żony. Nie da się ukryć, za powiększającą się książęcą rodzinę trzymają kciuki fani nawet w najdalszym zakątku świata. To był uroczy moment!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d33nnsz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33nnsz
d33nnsz