Trwa ładowanie...

Książę Jerzy we wrześniu zaczyna szkołę! To będzie wyjątkowy dzień

7 września 2017 to bardzo ważna data w życiu brytyjskiej rodziny królewskiej. To właśnie wtedy książę Jerzy po raz pierwszy pójdzie do szkoły. Tego dnia będą mu towarzyszyć rodzice, księżna Kate i książę William.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Książę Jerzy
Książę JerzyŹródło: Instagram.com
d2794c0

4-letni Jerzy zacznie edukację od zerówki. Chłopiec będzie uczęszczał do prywatnej szkole podstawowej Thomas's Battersea na południu Londynu, zaledwie kilka kilometrów od Pałacu Kensington. Czesne za semestr wynosi ponad 6 tysięcy funtów, czyli ok. 30 tysięcy złotych.

Kate i William w oficjalnym oświadczeniu poinformowali, że 7 września odprowadzą syna do placówki.

d2794c0

"Książę i księżna będą towarzyszyć księciu Jerzemu w drodze do szkoły. Na miejscu zostaną przywitani przez dyrektora, Helen Haslem, która następnie zaprowadzi ich do klasy" - czytamy w informacji prasowej.

Szkoła słynie z tego, że uczą się w niej dzieci różnego pochodzenia. Jerzy będzie miał kolegów i koleżanki z całego świata. W tej chwili na terenie placówki można usłyszeć aż 19 języków obcych.

Wcześniej Jerzy chodził do przedszkola Westacre Montessori w Norfolk. Zmiana placówki była związana z przeprowadzką książęcej rodziny z domu w Anmer Hall do apartamentu w londyńskim Pałacu Kensington.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2794c0

Podziel się opinią

Share
d2794c0
d2794c0