Trwa ładowanie...

Książę Karol Filip i księżna Sofia opublikowali urocze zdjęcie z dziećmi. To ich pierwsza rodzinna fotografia!

Gdy pierwsza radość po narodzinach kolejnego następcy nieco przygasła, książęca para postanowiła opublikować urocze rodzinne zdjęcie. Na instagramowym profilu szwedzkiej rodziny królewskiej pojawiło się rodzinne zdjęcie księcia Karola Filipa, księżnej Sofii oraz ich dwóch synów: Gabriela i Aleksandra. Równie czarujący jak książę Jerzy i księżniczka Charlotte?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Książę Karol Filip i księżna Sofia opublikowali urocze zdjęcie z dziećmi. To ich pierwsza rodzinna fotografia!Źródło: Instagram.com
d3lwkzo

Nie tylko Brytyjczycy mogą się pochwalić uroczą rodziną królewską. Po piętach depczą im Szwedzi. Ich medialna atrakcyjność wzrosła wraz z pojawieniem się nowego następcy tronu - księcia Gabriela. Drugi syn księcia Karola Filpa i księżnej Sofii przyszedł na świat 31 sierpnia b.r. Informacja o jego narodzinach niemal od razu pojawiła się na profilach szwedzkiej rodziny królewskiej w mediach społecznościowych.

Książęca para dość szybko pochwaliła się zdjęciem ślicznego i zdrowo wyglądającego chłopca. Teraz postanowili opublikować oficjalne zdjęcie z synami.

Starszy syn pary, książę Aleksander urodził się w kwietniu 2016 r. Jego młodszy brat jest szósty w kolejce do tronu.

d3lwkzo

Przypomnijmy, że Karol Filip, jedyny syn króla Karola XVI Gustawa, trzeci w kolejce do tronu, poślubił byłą kelnerkę i modelkę, Sofię Hellqvist 13 czerwca 2015 r. Od tamtej chwili wybranka księcia nosi tytuł Jej Królewskiej Wysokości Księżnej Värmlandu. Kobieta od początku wzbudzała spore kontrowersje, nie tylko z powodu braku arystokratycznego pochodzenia, ale także mało chlubnej przeszłości. Jeszcze parę lat temu brała udział w odważnych sesjach zdjęciowych, występowała też w reality show "Paradise Hotel".

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną East News
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: East News

ZOBACZ TAKŻE: Trzecie "royal baby" w drodze. Dlaczego ekscytujemy się każdą kolejną ciążą księżnej Kate?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3lwkzo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3lwkzo