Trwa ładowanie...
d1fows1

Książę Karol i księżna Camilla świętują rocznicę ślubu. Opublikowano pamiątkowe zdjęcie

Książę Karol i księżna Camilla świętują kryształową rocznicę ślubu. Z tej okazji parze książęcej wykonano pamiątkowy portret w ich posiadłości w Szkocji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Karol i księżna Camilla świętują rocznicę ślubu. Opublikowano pamiątkowe zdjęcie
(Getty Images)
d1fows1

Książę Karol i księżna Camilla świętują 15. rocznicę ślubu. Z tej okazji podzielili się urokliwym portretem. Oboje, roześmiani, trzymają psich pupili księżnej, Beth i Bluebell na kolanach. Psiaki zostały w przeszłości uratowane przez organizację Battersea Dogs and Cats Home, której księżna jest patronką.

Zdjęcie zostało wykonane w książęcej posiadłości w Birkhall w Szkocji, gdzie para książęca spędza kwarantannę związaną z pandemią koronawirusa. Wspólne zdjęcie niewątpliwie jest znamienne dla małżeństwa nie tylko ze względu na rocznicę ślubu.

Zobacz wideo: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

To pierwsze, jak podaje „Daily Mail”, zdjęcie po ich odizolowaniu w związku z wykryciem wirusa u księcia.

Para zakończyła izolację w poniedziałek, 6 kwietnia. Dziennik relacjonuje, że był to dla niej szczególnie trudny czas. Szczęśliwie objawy choroby u księcia okazały się łagodne i już wrócił do zdrowia.

Książę Karol i księżna Camilla pobrali się 9 kwietnia 2005 r. (ich znajomość trwa jednak przeszło dwa razy dłużej). Teraz praktycznie bez przeszkód mogą świętować kryształową rocznicę ślubu. Oczywiście w bardzo kameralnym gronie, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Na huczne obchody okrągłej rocznicy z pewnością przyjdzie im jeszcze poczekać.

d1fows1

Podziel się opinią

Share

d1fows1

d1fows1