Trwa ładowanie...
d1wwr5c

Książę Karol poprowadzi Meghan Markle do ołtarza

Do dziś nie wiadomo było, kto dostąpi tego zaszczytu po tym, jak Meghan Markle ogłosiła, że jej ojciec nie weźmie udziału w ceremonii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Karol zgodził się by poprowadzić Meghan do ołtarza.
Książę Karol zgodził się by poprowadzić Meghan do ołtarza. (East News)
d1wwr5c

Na początku podejrzewano, że to kontrowersyjny ojciec Meghan poprowadzi ją do ołtarza, ale teraz wiadomo już, że zrobi to książę Karol, jej przyszły teść. Informacja pojawiła się na Twitterze królewskiego Pałacu Kensington.

Z komunikatu wynika, że książę Walii z radością wprowadzi przyszłą księżną do rodziny królewskiej.

d1wwr5c

Przypomnijmy, że Thomas Markle, ojciec przyszłej księżnej nie pojawi się na ślubie ze względu na problemy zdrowotne. – Niestety, mój ojciec nie weźmie udziału w naszym ślubie. Zawsze troszczyłam się o ojca i mam nadzieję, że otrzyma teraz przestrzeń, której potrzebuje, by skupić się na swoim zdrowiu – napisała Markle w oświadczeniu wydanym w sprawie ojca.

Ślub odbędzie się 19 maja. Nie tylko Brytyjczycy sa podekscytowani. Wieść o ślubie Harrego i Meghan elektryzuje cały świat. – Niestety, mój ojciec nie weźmie udziału w naszym ślubie. Zawsze troszczyłam się o ojca i mam nadzieję, że otrzyma teraz przestrzeń, której potrzebuje, by skupić się na swoim zdrowiu – pisała Markle.

d1wwr5c

Podziel się opinią

Share

d1wwr5c

d1wwr5c