Trwa ładowanie...

Wykapana mama! Kate i William opublikowali zdjęcia synka. Absolutnie urocze

23 kwietnia książę Louis skończył 2 lata. Z tej okazji w sieci pojawiły się urocze zdjęcia zrobione przez jego mamę, księżnę Cambridge.

Wykapana mama! Kate i William opublikowali zdjęcia synka. Absolutnie uroczeŹródło: Getty Images
d30oryn
d30oryn

23 kwietnia książę Louis skończył 2 lata. Z tej okazji na oficjalnym Instagramie royalsów pojawiły się zdjęcia zrobione przez jego mamę księżnę Cambridge. Widzimy na nich uśmiechniętego od ucha do ucha brzdąca ubranego w elegancką błękitną koszulę. Jednak uwagę zwracają przede wszystkim wysmarowane farbą dłonie. Gdzie przyszły następca tronu tak się upaćkał? To żadna tajemnica.

ZOBACZ TAKŻE: Książę William: nie denerwuję się, że któreś z moich dzieci będzie gejem

Podobnie jak inne dzieci z Wielkiej Brytanii Louis malował tęczowy plakat w hołdzie National Health Service, czyli brytyjskiej służbie zdrowia, która toczy obecnie walkę z pandemią koronawirusa.

Kolorowe plakaty widoczne są w oknach domów w całym kraju. To symbol nadziei w czasach ogólnokrajowej społecznej kwarantanny.

Jak podaje BBC, zdjęcia zostały zrobione przez księżnę Kate w Norfolk we wschodniej Anglii. Mama Louisa jest zapaloną fotografką amatorem oraz patronem Królewskiego Stowarzyszenia Fotograficznego.

d30oryn

Książę Louis urodził się 23 kwietnia 2018 r. w Londynie o godzinie 11:01. Jest piąty w kolejce do tronu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Po swoim dziadku, ojcu, bracie i siostrze.

Louis został ochrzczony 9 lipca 2018 r. w kaplicy Pałacu św. Jakuba. Rodzicami chrzestnymi zostali Nicholas van Cutsem i Guy Pelly (przyjaciele księcia Williama), Harry Aubrey-Fletcher (najmłodszy syn Lorda Buckinghamshire), Laura Meade (spokrewniona z brytyjską rodziną królewską), Robert Carter (przyjaciel księżnej Kate z czasów szkolnych) oraz Lucy Middleton (kuzynka księżnej Kate od strony ojca).

Getty Images
Źródło: Getty Images
d30oryn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30oryn