Trwa ładowanie...
deglmoj

Rodzina królewska pokazała zdjęcia z chrztu księcia Louisa

Cztery piękne fotografie autorstwa Matta Holoyaka zostały wykonane tuż po uroczystości, na której zabrakło Królowej Elżbiety II i księcia Filipa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chrzest księcia Louisa odbył się 9 lipca
Chrzest księcia Louisa odbył się 9 lipca (Matt Holyoak/Camera Press/Instagram)
deglmoj

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią chrzest odbył się 9 lipca w kaplicy św. Jakuba, a ceremonię poprowadził arcybiskup Canterbury Justin Welby. Wodę, którą ochrzczono małego Louisa, sprowadzono z Jordanu.

W ceremonii oprócz rodziców chłopca, który przyszedł na świat 23 kwietnia, wzięli udział książę Karol z Camillą, książę Harry z księżną Meghan, rodzice księżnej Kate, jej siostry, brat.

Louis miał aż sześcioro rodziców chrzestnych. Byli nimi przyjaciele Kate i Williama: Nicholas van Cutsem, Guy Pelly, Harry Aubrey-Fletcher, Lady Laura Meade, Hannah Gillingham oraz Lucy Middleton.

deglmoj

Kiedy podczas tak ważnych wydarzeń nie zjawia się królowa Elżbieta II, szybko zaczynają się pojawiać plotki. Jednak tym razem nie chodziło o problemy zdrowotne, czy wewnętrzne rozgrywki polityczne.
Jak donosi magazyn "People", monarchini przygotowuje się do kilku oficjalnych spotkań, które czekają ją w najbliższych dniach. W szczególności mówi się o przyjeździe prezydenta USA, Donalda Trumpa.

deglmoj

Podziel się opinią

Share
deglmoj
deglmoj