ycipk-48sghp

Książę Louis obchodzi pierwsze urodziny. Kate podzieliła się prywatnymi zdjęciami

Kate Middleton jest świetną fotografką! Zdjęcia, które zrobiła rocznemu księciu Louisowi stały się hitem sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Louis kończy roczek
Książę Louis kończy roczek (Instagram.com)
ycipk-48sghp

23 kwietnia książę Louis obchodzi swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji na oficjalnym instagramowym koncie Kate i Williama pojawiły się trzy rozczulające fotografie, których bohaterem jest mały solenizant. To pierwszy raz od dłuższego czasu, kiedy rodzina królewska pokazuje zdjęcia księcia Louisa. Co ciekawe, ich autorką jest sama Kate Middleton!

- Książę i księżna Cambridge z radością dzielą się tymi zdjęciami księcia Louisa, który jutro obchodzi urodziny. Zdjęcia zostały wykonane na początku tego miesiąca przez księżną w posiadłości w Norfolk - napisano na Instgaramie.

ycipk-48sghp

Przypomnijmy, że narodziny małego Louisa świętowali wszyscy Brytyjczycy. Płeć i imię do końca owiane były tajemnicą, bo Kate nigdy zbyt ochoczo nie mówiła o swoich pociechach. Życie prywatne od zawsze wolała trzymać dla siebie. Dlatego opublikowanie trzech zdjęć Louisa jej autorstwa wzbudziło ogromne emocje. W zaledwie kilka godzin post z fotografią został polajkowany przez ponad milion internautów.

Warto podkreślić, że książę Louis jest obecnie piąty w kolejce do brytyjskiego tronu. Pierwszy w kolejce do objęcia władzy jest jego dziadek - książę Karol. Drugi jest jego tata - William, trzeci - starszy brat George, a czwarta - siostra Charlotte.

Już na dniach pierwsze dziecko urodzić ma Meghan Markle, więc kwiecień to prawdziwie królewski miesiąc!
Czego życzycie na urodziny małemu Louisowi?

ycipk-48sghp
Polub WP Gwiazdy
ycipk-48sghp
ycipk-48sghp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-48sghp