Trwa ładowanie...
d38jfkc

Książę Louis świętuje. Ciocia Meghan złożyła mu życzenia

Najmłodsze dziecko Kate i Williama, książę Louis, kończy właśnie roczek. O tym wielkim święcie nie zapomniał książę Harry ani księżna Meghan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Louis świętuje urodziny
Książę Louis świętuje urodziny (Instagram.com)
d38jfkc

W dzień poprzedzający urodziny rocznego Louisa księżna Kate i książę William opublikowali na oficjalnym instagramowym koncie kilka zdjęć swojego najmłodszego dziecka. Piękne fotografie, które wyszły spod ręki Middleton, wzbudziły ogromne emocje w sieci. W kilka godzin po publikacji jednego z postów, zebrał on ponad milion lajków. Oczywiście miłośnicy rodziny królewskiej zostawili też tysiące komentarzy z życzeniami dla księcia. Zauważyliśmy, że jeden z nich pochodził z konta "sussexroyal", które prowadzi Meghan Markle i książę Harry. Para, której pierworodny lada dzień przyjdzie na świat, nie zapomniała, by uczcić urodziny małego Louisa.

- Wszystkiego najlepszego Louis! Wysyłamy dużo miłości od nas obojga. Xo! - napisano. W komentarzu pojawiło się też emoji przedstawiające balon i urodzinowy tort.

Widać, że przedstawiciele monarchii starają się iść z duchem czasu i być coraz bardziej nowocześni. Prym wiodą oczywiście Kate i William oraz Meghan i Harry. Gdy mały Louis trochę podrośnie i zerknie na instagamowe konto z pewnością będzie mu miło. Swoją drogą, wyobrażacie sobie mieć za ciocię Meghan Makle?

d38jfkc

Podziel się opinią

Share

d38jfkc

d38jfkc