Trwa ładowanie...
d22va12

Książe Rumunii potwierdza, że ma nieślubne dziecko. Zmuszono go do testów na ojcostwo

Nicolas Medforth-Mills, były książe Rumunii, przyznał się do bycia ojcem trzyletniej dziewczynki. Dziecko jest wynikiem romansu z Nicoletą Cirjan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książe Rumunii potwierdza, że ma nieślubne dziecko. Zmuszono go do testów na ojcostwo
Książe Rumunii potwierdza, że ma nieślubne dziecko. Zmuszono go do testów na ojcostwo (East News)
d22va12

Książe Rumuni przyznaje się do ojcostwa

Domowe kłótnie zdarzają się wszędzie, nawet w rodzinach królewskich. Ostatnio coraz głośniej jest o sporach księżną Kate (37 l.) i Meghan Markle (37 l.). Jak się okazało, również w innych rejonach globu dochodzi do podobnych starć.

Poważny problem pojawił się również w rumuńskiej rodzinie królewskiej. Nicholas Medforth-Mills, do niedawna mianujący się tytułem księcia, miał swego czasu romans. Owocem związku jest córka. Mężczyzna początkowo nie chciał się przyznać do ojcostwa, jednak w wyniku badań genetycznych został do tego zmuszony. W poniedziałek, 27 maja, zamieścił na swoim profilu na Facebooku oświadczenie, w którym zdradził wyniki testów.

d22va12

Pomimo weryfikacji wszelkich doniesień dotyczących ojcostwa, były książe Rumunii nadal nie przyznaje się do bycia w związku z matką dziewczynki.

Post opublikowany na Facebooku przez Nicolasa Medforth-Millsa spotkał się z ostrą krytyką ze strony internautów. Natychmiast zwrócono uwagę, że 34-latek pisze o swojej córce bezosobowo. W oświadczeniu ani razu nie pada imię dziecka.

Nicholas Medforth-Mills został pozbawiony tytułu książęcego przez własnego dziadka. Z kolei 30 września 2018 r. wziął ślub z rumuńską dziennikarką, Aliną Marią Binder.

d22va12

Podziel się opinią

Share

d22va12

d22va12