Trwa ładowanie...

Książę William i księżna Kate mają trzecią, sekretną posiadłość. Uciekają tam, gdy potrzebują prywatności

Książęta Cambridge nie mogą narzekać na ilość królewskich posiadłości do ich dyspozycji. Choć większość czasu spędzają w Pałacu Kensington, mają też inne rezydencje. Okazuje się, że jest ich więcej niż dotąd było wiadome.
Share
Rodzina Kate i Williama w komplecie.
Rodzina Kate i Williama w komplecie.Źródło: Getty Images
d1qg8si

Książę William i księżna Kate 29 kwietnia będą świętować 10. rocznicę ślubu. Przez te lata doczekali się trójki pociech i zyskali powszechną sympatię i szacunek Brytyjczyków. Para nie raz zaskakuje skromnością, choć pokaźny majątek rodziny królewskiej zapewnia im wiele luksusów.

Na co dzień książęta mieszkający w Pałacu Kensington, weekendy i wakacje spędzają w posiadłości w Anmer Hall. Jak odkrył tabloid "Hello", para ma też trzeci, letni domek, którym dotychczas się nie chwalili.

Pokazali związek Karola i Diany. Książę William ma żal do Netfliksa

Chodzi o posiadłość Tam-Na-Ghar na terenie zamku Balmoral, który jest jednym z ulubionych miejsc królowej Elżbiety II. Książę William uzyskał prawa do tej nieruchomości jeszcze jako kawaler. Ofiarowała mu je prababcia, królowa matka, niedługo przed śmiercią.

d1qg8si

Według doniesień mediów plotkarskich Kate i William chętnie odwiedzali to miejsce, jeszcze gdy byli studentami. Teraz zdarza im się tam wracać latem razem z dziećmi, a dzięki trzem sypialniom mogą zachować wygodę.

Nigdy jednak publicznie nie ukazały się ich rodzinne zdjęcia z Tam-Na-Ghar. Cenią sobie prywatność, którą tam w pełni zyskują.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1qg8si

Podziel się opinią

Share
d1qg8si
d1qg8si