Trwa ładowanie...
d1ux7bl

Takich ich nie widzieliśmy! Rozbrykana gromadka skradła księciu Williamowi show

Brytyjska stacja ITV pokazała dokument o księciu Williamie "Planeta dla nas wszystkich", o działaniach następcy brytyjskiego tronu na rzecz ratowania przyrody. Furorę zrobiły niepublikowane dotąd zdjęcia jego dzieci, które beztrosko oddają się zabawom w plenerze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę William i Kate z rodziną podczas niedawnego spotkania z sir Davidem Attenborough'em
Książę William i Kate z rodziną podczas niedawnego spotkania z sir Davidem Attenborough'em (ONS)
d1ux7bl

Książę Cambridge wraz z żoną wzorowo reprezentują brytyjską rodzinę królewską. Poza działalnością charytatywną, promują wiele szlachetnych akcji społecznych. Starszemu z synów Karola i Diany szczególnie bliski jest temat ekologii i zagrożeń związanych ze zmianami klimatycznymi. Właśnie tym zagadnieniom i działaniom, jakie na rzecz ochrony środowiska naturalnego podejmuje następca brytyjskiego tronu poświęcony jest dokument "Planeta dla nas wszystkich", pokazany niedawno na antenie stacji ITV. Bohaterem filmu jest jednak nie tylko Książę William, ale także troje jego dzieci.

W produkcji pokazano niepublikowane dotąd zdjęcia książąt: George'a, Charlotty i Louisa przyłapanych przez telewizyjne kamery na beztroskiej zabawie na dworze.

#gwiazdy: Kate i William rzeczywiście poczęli trzecie dziecko w Polsce? Zdania są podzielone

Na jednym z ujęć widać najmłodszego księcia, Louisa, którzy bawi się na plaży, przyglądając się wyrzuconym na brzeg morskim skarbom.

Książę Louis przygląda się meduzie Kadr z ITV
Książę Louis przygląda się meduzie (Kadr z ITV)

George i Charlotta pokazani z kolei zostali podczas prac w ogrodzie. Najstarszy z gromadki dzielnie wywijał łopatą, kopiąc dziury w ziemi, a księżniczka Charlotte wsadzała w ziemię kwiaty.

Książę George pokazany przy pracach w ogrodzie Kadr z ITV
Książę George pokazany przy pracach w ogrodzie (Kadr z ITV)

Książę William podkreślał, że odkąd został ojcem, jeszcze poważniej przejął się problemem zmian klimatycznych i zagrożonych gatunków. Zdał sobie sprawę, że za 10-20 lat jego dzieci mogą nie mieć szansy zobaczyć zwierząt, które są zagrożone wyginięciem.

5-letnia księżniczka Charlotte sadzi kwiaty kadr z ITV
5-letnia księżniczka Charlotte sadzi kwiaty (kadr z ITV)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ux7bl

Podziel się opinią

Share
d1ux7bl
d1ux7bl