Trwa ładowanie...

Dzieci Kate nie przepadają za Meghan. Mają jeden prosty powód

Księżna Meghan jak nikt inny wzbudza kontrowersje na brytyjskim dworze. Teraz okazuje się, że Kate Middleton buntowała swoje dzieci przeciwko niej.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Meghan Markle robi dobrą minę do złej gry
Meghan Markle robi dobrą minę do złej gryŹródło: East News
d2llqkc

Brytyjskie tabloidy znowu mają używanie. Okazuje się, że Meghan Markle nie do końca jest lubiana na królewskim dworze. Znowu coraz głośniej jest o jej konflikcie z Kate.

Według zagranicznych mediów, konflikt w rodzinie królewskiej narasta z dnia na dzień. W centrum zainteresowania znowu jest Meghan Markle.

Ku jej zaskoczeniu, sympatią nie darzy jej tylko księżna Kate, ale także jej dzieci, książę George oraz księżniczka Charlotte.

d2llqkc

ZOBACZ TAKŻE: Markle nadal nie odnalazła się na królewskim dworze? "Nikt nie jest na to gotowy"

Od kiedy Meghan oficjalnie dołączyła do rodziny królewskiej, nie ma dnia, aby w tabloidach nie pojawiły się informacje na temat konfliktu księżnej Sussex z księżną Kate.

Jeśli wierzyć plotkom, księżniczka Charlotte oraz książę George początkowo polubili się z Meghan. Jednak nie trzeba było długo czekać, żeby ich relacje uległy ochłodzeniu.

d2llqkc

Niezbyt chętnie przebywają w jej towarzystwie, a także unikają rozmów z żoną księcia Harry'ego. Powód takiego zachowania wydaje się być banalny. Dzieci miały zauważyć, że ich mama zachowuje się zupełnie inaczej, gdy w pobliżu jest Meghan.

Ponadto Kate za wszelką cenę próbuje unikać sytuacji, w której jej najbliżsi mogliby spotkać się z eks-aktorką. Trzeba przyznać, że cała sytuacja z boku wygląda dość kuriozalnie.

Myślicie, że uda im się w końcu pogodzić?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2llqkc

Podziel się opinią

Share
d2llqkc
d2llqkc