Trwa ładowanie...
daae8uh

Książę William odwiedził miejsce ze słynnego zdjęcia, na którym Kate miała 4 lata

Jak podają brytyjskie media, książę William odwiedził słynne rzymskie ruiny, gdzie jego żona została sfotografowana ponad 30 lat temu. Później monarcha złoży historyczną wizytę w Izraelu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kate Middleton, jej siostra Pippa i ojciec Michael. Jordania, 1986 r.
Kate Middleton, jej siostra Pippa i ojciec Michael. Jordania, 1986 r. (Getty Images)
daae8uh

Zdjęcie przedstawiające 4-letnią Kate, jej siostrę Pippę oraz ich ojca Michaela pochodzi z 1986 r. Middletonowie zostali sfotografowani w ruinach znajdujących się w jordańskim mieście Dżarasz.

O fotografii zrobiło się głośno w 2011 r., kiedy zostało upublicznione w sieci jako część oficjalnej biografii przyszłej księżnej. Wtedy też wyszło na jaw, że jako małe dziecko przez trzy lata mieszkała w Jordanii z rodzicami.

daae8uh

Rodzina Middletonów przeniosła się do Jordanii w maju 1984 r. Kate miała wtedy 2 lata, a Pippa osiem miesięcy. Ich ojciec był wówczas menedżerem British Airways. W wieku trzech lat przyszła księżna Cambridge została posłana do anglojęzycznej szkoły w Amman. W związku z nową sytuacją mama dziewczynek, Carol, musiała zrezygnować z pracy stewardesy.

Zobacz też: giełda imion dla małego księcia ruszyła pełną parą

Middletonowie wrócili do rodzinnego domu Bradfield Southend we wrześniu 1986 r., a Kate rozpoczęła naukę w prestiżowej St Andrews School w Pangbourne (hrabstwo Berkshire).

daae8uh

W założony najprawdopodobniej przez Aleksandra Wielkiego Dżaraszu znajdują się największe pozostałości po Cesarstwie Rzymskim w rejonie Morza Śródziemnego. To również największa atrakcja turystyczna Jordanii.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

daae8uh

Podziel się opinią

Share
daae8uh
daae8uh