WP

Księżna Camilla nie pojawi się na ślubie księżniczki Eugenii. Powodem może być Diana

Ślub księżniczki Eugenii zbliża się wielkimi krokami. Niestety, nie wszyscy pojawią się na uroczystości. Wielką nieobecną będzie księżna Camilla. Jej tłumaczenie jest zaskakujące.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Camilla nie przyjęła zaproszenia na ślub
Księżna Camilla nie przyjęła zaproszenia na ślub (ONS.pl)
WP

Na hucznym ślubie księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka z pewnością nie zabraknie księżnej Kate z mężem i dziećmi: Charlotte, Georga. Mówi się też, że nawet półroczny Louis pod czujnym okiem opiekunki pojawi się na uroczystości. Wiadomo też, że wśród gości znajdą się księżna Meghan i książę Harry. Zaproszenia nie przyjęła jedynie księżna Camilla. Oficjalny powód? Ważne zobowiązania, które wypadają dokładnie w tym samym terminie.

Dokładnie 12 października Camilla będzie odwiedzać jedną z brytyjskich szkół. Mimo że rodzina próbowała ją namówić do zmiany daty wizyty, ona pozostała nieugięta.

- Nie chciała nikogo rozczarować, ale miała wcześniejsze zobowiązania. Ojciec Eugenii i sama księżniczka próbowali skłonić ją do zmiany zdania, ale ostatecznie księżna powiedziała, że ma priorytety, których nie może zmienić - czytamy w "The Sun".

WP

Tyle oficjalnie. Za kulisami plotkuje się jednak o zupełnie innym powodzie. Jak podają brytyjskie tabloidy, Camilla nie zjawi się na ślubie, ponieważ musiałaby się spotkać z księżną Sarah Ferguson. Nie jest tajemnicą, że matka panny młodej nie przepada za żoną Karola. I wzajemnie. A to wszystko dlatego, że przed laty Sarah przyjaźniła się z Dianą i wspierała ją podczas rozwodu. Mało tego, gdy Karol był mężem Lady Di, wdał się w ognisty romans właśnie z Parker-Bowles. Nic więc dziwnego, że Camilla postanowiła w dniu ślubu Eugenii usunąć się w cień.

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP