ycipk-3s4r98

Księżna Camilla zdradziła kulisy romansu z księciem Karolem. "Nie życzę tego najgorszemu wrogowi"

Dziś są szczęśliwym małżeństwem, ale początki znajomości nie były łatwe. Historię romansu księżnej Camilli i księcia Karola zna cały świat, ale nie każdy wie, przez jakie piekło przeszła ukochana następcy tronu Wielkiej Brytanii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Camilla i Karol mieli trudne początki
Camilla i Karol mieli trudne początki (East News)
ycipk-3s4r98

- Nie mogłam tak naprawdę pójść nigdzie. Byłam więźniem we własnym domu. Dzieci normalnie przychodziły i wychodziły, podobnie jak moi przyjaciele – po prostu się z tym pogodzili. To było okropne. Ten okres naprawdę był dla mnie potwornie nieprzyjemny. Nie życzę tego najgorszemu wrogowi. Nie przetrwałabym bez mojej rodziny - powiedziała Camilla w rozmowie z "The Mail on Sunday".

Chodzi o okres, w którym Camilla i Karol romansowali, ale oboje byli w związkach małżeńskich. Książę poznał ukochaną przed ślubem z Dianą, ale królowa Elżbieta II nie wyraziła zgody na ich związek. Poskutkowało to tym, że oboje założyli rodziny z innymi osobami, ale nie zerwali ze sobą stosunków.

ycipk-3s4r98

Karoli i Camilla poznali się w 1970 roku na meczu polo. W 1973 roku ona poślubiła Andrew Parkera-Bowlesa, ale nadal spotykała się potajemnie z Karolem, który wziął ślub z Dianą Spencer dopiero w 1981 roku.

Romans Karola i Camilli był jedną z przyczyn rozpadu małżeństwa księcia. W 1996 roku doszło do rozwodu, a rok później Diana zginęła w wypadku samochodowym. W 2005 roku Karol i Camilla pobrali się.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3s4r98

ycipk-3s4r98
ycipk-3s4r98