Trwa ładowanie...

Księżna Diana została zamordowana? Pojawiły się nowe, absurdalne doniesienia

W mediach co jakiś czas pojawiają się nowe doniesienia w sprawie śmierci księżnej Diany. Zazwyczaj są to jednak mocno naciągane plotki, które nie znajdują potwierdzenia w faktach. Niedawno brytyjską opinię publiczną zszokowała informacja, mówiąca o tym, że 80-letni agent brytyjskiej służby bezpieczeństwa MI5 miał przyznać się do zamordowania księżnej Diany. Ile jest w tym prawdy?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Księżna Diana została zamordowana? Pojawiły się nowe, absurdalne doniesieniaŹródło: East News
d2u0xs2
d2u0xs2

Niejaki John Hopkins rzekomo poważnie choruje i zdecydował się, by przed śmiercią wyznać szokującą tajemnicę. Według różnych źródeł były szpieg miał przyznać się do 23 zabójstw dla MI5 w latach 1973-1999. Jedyną kobietą, którą miał zabić w swojej karierze, była właśnie księżna Diana.

Agent miał otrzymać zlecenie bezpośrednio od rodziny królewskiej, która miała zlecić morderstwo. - Była jedynym celem, który został wyznaczony bezpośrednio przez rodzinę królewską – miał mówić Hopkins. Podobno głównym powodem miała być obawa przed rozwodem Diany z księciem Karolem.

Na szczęście szybko się okazało, że informacja wypłynęła z serwisu tapnewswire.com, któremu zdarzyło się już wcześniej podawać niesprawdzone informacje. Jak myślicie, czy mimo wszystko taki scenariusz jest możliwy? Przypomnijmy, że żona księcia Karola zginęła w wypadku samochodowym w sierpniu 1997 roku.

ZOBACZ TEŻ: Księżna Diana, jakiej jej nie znacie

Księżna Diana Wikimedia Commons CC BY
Księżna Diana Źródło: Wikimedia Commons CC BY, fot: Gegodeju
East News
Źródło: East News
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2u0xs2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u0xs2