Trwa ładowanie...
d40y1wx

Księżna Kate doceniona. Ważny gest królowej Elżbiety

Na oficjalnym profilu twitterowym rodziny królewskiej pojawiła się zaskakująca informacja. Królowa Elżbieta nominowała księżną Kate do Królewskiego Orderu Wiktoriańskiego. To wyjątkowe wyróżnienie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate doceniona przez królową
Księżna Kate doceniona przez królową (Getty Images)
d40y1wx

Wokół rodziny królewskiej jest ostatnio bardzo głośno. Wszystko za sprawą zbliżających się narodzin pierwszego "royal baby" Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Oprócz tego media rozgrzewają wszelkie plotki na temat konfliktów w rodzinie królewskiej. Podobno Meghan i Kate nie przepadają za sobą. Brytyjskie media nie spuszają oczu z członków rodziny. Było już tyle wątków tej domniemanej waśni, że trudno się w tym połapać.

Jak donosi Pałac Kensington, królowa postanowiła nominować księżną Kate do Królewskiego Orderu Wiktoriańskiego. To nie lada zaskoczenie i wyróżnienie. Królowa przyznaje order osobiście za szczególne zasługi dla monarchii.

Jest to niewątpliwie olbrzymi gest ze strony królowej, która jednoznacznie pokazała, że docenia wysiłek księżnej Kate i kultywowanie tradycji królewskich. Choć księżna Meghan czeka na poród swojego potomka i to jest teraz najważniejsze, może jedynie pozazdrościć Kate.

d40y1wx

Podziel się opinią

Share
d40y1wx
d40y1wx