Trwa ładowanie...

Księżna Kate doceniona. Ważny gest królowej Elżbiety

Na oficjalnym profilu twitterowym rodziny królewskiej pojawiła się zaskakująca informacja. Królowa Elżbieta nominowała księżną Kate do Królewskiego Orderu Wiktoriańskiego. To wyjątkowe wyróżnienie.

Share
Księżna Kate doceniona. Ważny gest królowej Elżbiety
Źródło: Getty Images
d3s1hff

Wokół rodziny królewskiej jest ostatnio bardzo głośno. Wszystko za sprawą zbliżających się narodzin pierwszego "royal baby" Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Oprócz tego media rozgrzewają wszelkie plotki na temat konfliktów w rodzinie królewskiej. Podobno Meghan i Kate nie przepadają za sobą. Brytyjskie media nie spuszają oczu z członków rodziny. Było już tyle wątków tej domniemanej waśni, że trudno się w tym połapać.

Jak donosi Pałac Kensington, królowa postanowiła nominować księżną Kate do Królewskiego Orderu Wiktoriańskiego. To nie lada zaskoczenie i wyróżnienie. Królowa przyznaje order osobiście za szczególne zasługi dla monarchii.

Jest to niewątpliwie olbrzymi gest ze strony królowej, która jednoznacznie pokazała, że docenia wysiłek księżnej Kate i kultywowanie tradycji królewskich. Choć księżna Meghan czeka na poród swojego potomka i to jest teraz najważniejsze, może jedynie pozazdrościć Kate.

d3s1hff

Podziel się opinią

Share
d3s1hff
d3s1hff