Trwa ładowanie...
d11qzga

Księżna Kate jakiej nie znacie. Luźny T-shirt i dżinsy

Pałac Kensington umieścił dziś na Instagramie zdjęcia Kate w wersji casual. Na fotografiach księżna buja się na huśtawce i brudzi dłonie w ogrodzie. W ten sposób promuje swój nowy projekt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate jest ulubienicą Brytyjek
Księżna Kate jest ulubienicą Brytyjek (East News)
d11qzga

Księżna Kate wydała oficjalne oświadczenie, w którym podkreśla korzyści płynące ze świata przyrody. Zdjęcia mają na celu pokazać jej nowy projekt, nad którym objęła patronat kilka lat temu. "Ogród Chelsea" ma na celu przywrócenie ludziom kontaktu z naturą.

Kate twierdzi, że ruch na świeżym powietrzu ma ogromne znaczenie dla dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Fotografie udowadniają, że faktycznie coś o tym wie. W ogrodach bawi się jak mała dziewczynka, ale również pracuje w ogrodzie przy ziołach.

Założenie ogrodu jest częścią jej misji, która polega na tym, aby ofiarować najlepszy start w życie najmłodszym. Księżna wierzy, że przebywanie wśród drzew uwrażliwia i uzdrawia. Poza tym, odnosząc się do własnego doświadczenia wierzy, że kontakt z naturą może pomóc w dorosłym życiu

d11qzga

Zobacz też: Księżna Kate na oficjalnym wyjściu. Postawiła na "babciną" sukienkę

"W ostatnich latach często wracałam do chwil własnego dzieciństwa. Zdałam sobie sprawę, że kontakt z naturą ma duże znaczenie dla wyników w późniejszym życiu" - powiedziała księżna Cambridge.

"Uważam, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu, gdy jesteśmy młodzi, może odegrać rolę w tworzeniu podstaw, aby dzieci stały się szczęśliwymi, zdrowymi dorosłymi" - dodała.

Zdjęcia przede wszystkim pokazują Kate z zupełnie nowej perspektywy - zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa, która lubi długie spacery i wygłupy na świeżym powietrzu. To zdecydowanie jeszcze bardziej ociepli jej wizerunek. A jedno ze zdjęć do złudzenia przypomina scenę z teledysku Miley Cyrus, nie sądzicie?

Zobacz też: Kate i William cieszą się szczęściem Harry'ego. Dowcipnie powitali go w gronie rodziców

d11qzga

Podziel się opinią

Share
d11qzga
d11qzga