Trwa ładowanie...

Księżna Kate jakiej nie znacie. Luźny T-shirt i dżinsy

Pałac Kensington umieścił dziś na Instagramie zdjęcia Kate w wersji casual. Na fotografiach księżna buja się na huśtawce i brudzi dłonie w ogrodzie. W ten sposób promuje swój nowy projekt.

Share
Księżna Kate jakiej nie znacie. Luźny T-shirt i dżinsyŹródło: East News
d4fkstr

Księżna Kate wydała oficjalne oświadczenie, w którym podkreśla korzyści płynące ze świata przyrody. Zdjęcia mają na celu pokazać jej nowy projekt, nad którym objęła patronat kilka lat temu. "Ogród Chelsea" ma na celu przywrócenie ludziom kontaktu z naturą.

Kate twierdzi, że ruch na świeżym powietrzu ma ogromne znaczenie dla dobrego samopoczucia psychicznego i fizycznego. Fotografie udowadniają, że faktycznie coś o tym wie. W ogrodach bawi się jak mała dziewczynka, ale również pracuje w ogrodzie przy ziołach.

Założenie ogrodu jest częścią jej misji, która polega na tym, aby ofiarować najlepszy start w życie najmłodszym. Księżna wierzy, że przebywanie wśród drzew uwrażliwia i uzdrawia. Poza tym, odnosząc się do własnego doświadczenia wierzy, że kontakt z naturą może pomóc w dorosłym życiu

d4fkstr

"W ostatnich latach często wracałam do chwil własnego dzieciństwa. Zdałam sobie sprawę, że kontakt z naturą ma duże znaczenie dla wyników w późniejszym życiu" - powiedziała księżna Cambridge.

"Uważam, że spędzanie czasu na świeżym powietrzu, gdy jesteśmy młodzi, może odegrać rolę w tworzeniu podstaw, aby dzieci stały się szczęśliwymi, zdrowymi dorosłymi" - dodała.

Zdjęcia przede wszystkim pokazują Kate z zupełnie nowej perspektywy - zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa, która lubi długie spacery i wygłupy na świeżym powietrzu. To zdecydowanie jeszcze bardziej ociepli jej wizerunek. A jedno ze zdjęć do złudzenia przypomina scenę z teledysku Miley Cyrus, nie sądzicie?

d4fkstr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fkstr