Trwa ładowanie...
d1vzdkj

Księżna Kate nie przejmuje się wyprowadzką Meghan. Ma teraz świetny czas

Ekspertka od mowy ciała oceniła postawę księżnej Kate. Według niej żona księcia Williama jest dużo spokojniejsza po wyprowadzce Meghan i Harry'ego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate
Księżna Kate (Getty Images)
d1vzdkj

Kilka tygodni temu księżna Meghan i książę Harry zdecydowali się wycofać z życia rodziny królewskiej. Obecnie przebywają w Kanadzie, gdzie odpoczywają po medialnym zamieszaniu wokół nich. Plotkowało się, że Meghan nie wytrzymała medialnej presji, a Harry na dowód miłości zgodził się porzucić książęce funkcje.

Wiele osób zastanawiało się, jak z całą sytuacją poradzą sobie księżna Kate i książę William. Okazuje się, że mowa ich ciał zdradziła całą prawdę.

ZOBACZ: Księżna Kate zażądała specjalnego miejsca dla swoich sukienek w samolocie

- To był ogromny wstrząs dla rodziny królewskiej, lecz teraz Kate wydaje się być w najlepszej kondycji ze wszystkich jej członków - powiedziała w rozmowie z "The Mirror" ekspertka od mowy ciała, Judi James.

d1vzdkj

Ekspertka ds. rodziny królewskiej, Ingrid Seward, stwierdziła, że księżna Kate czuje się teraz dużo lepiej.

Przeczytaj: Księżna Kate była prymuską. Jej nauczycielki zabrały głos

- Niedawny konflikt między Harrym a Williamem był dla niej niezwykle wyczerpujący. Prawdopodobnie odczuwa, że zrzuciła ogromny ciężar z ramion, że nie musi się już martwić wpływem Meghan na jej rodzinę - powiedziała.

Księżna Kate dalej pełni swoje obowiązki służbowe, ale postanowiła z większą energią oddawać się swoim pasjom. Podobno teraz ma zająć się projektowaniem ogrodu na Chelsea Flower Show.

Odległość między Kate i Meghan wyraźnie służy ich relacji.

d1vzdkj

Podziel się opinią

Share
d1vzdkj
d1vzdkj