Trwa ładowanie...

Księżna Kate opowiedziała o babci. To jej wzór do naśladowania

Księżna Kate od lat uchodzi za arystokratkę pełną sympatii i ciepła dla innych. Po ostatnim wywiadzie, którego udzieliła, nikt chyba nie będzie miał wątpliwości, dlaczego.

Księżna Kate opowiedziała o babci. To jej wzór do naśladowaniaŹródło: Getty Images
d22xftv
d22xftv

Księżna Kate to, oczywiście obok księcia Williama, dla wielu symbol młodej monarchii. Doskonale zna dworską etykietę i królewski protokół, zawsze wie, jak się odpowiednio zachować. Jej publiczne wystąpienia zazwyczaj zbierają bardzo dobre recenzje prasy i opinii publicznej.

Jednocześnie księżna Kate jest na swój sposób "dziewczyną z sąsiedztwa", uosabia bliskość rodziny królewskiej z Brytyjczykami. Przy każdej okazji stara się pokazywać, że prócz statusu, niewiele ją różni od zwykłych obywateli.

Podczas mniej oficjalnych spotkań pozwala sobie na dużo więcej swobody, okazywanie czułości mężowi i żarty w towarzystwie. Wyjątkowo ceniona jest też za podejście do wychowania dzieci. Tu nie ma mowy o królewskim chłodzie. Kate to mama, która daje dzieciom dużo swobody, bawi się z nim, pozwala im być sobą i dokazywać. Dba o to, by ich dzieciństwo było tak normalne, jak to możliwe.

Zobacz wideo: Charlotte pokazała rogi. Bezcenna reakcja księżnej Kate

Jak się okazuje, styl wychowania wyniosła z domu i miała w tej kwestii znakomity wzór do naśladowania. Księżna niedawno gościła w podcaście Giovanny Fletcher "Happy Mum, Happy Baby".

d22xftv

Opowiadała w programie o pierwszych latach działalności jako księżna. Wróciła także wspomnieniami do czasów dzieciństwa i opowiedziała o jednej z bardzo bliskich jej osób.

Wyjawiła, że jej babcia, Valerie Glassborow, w czasie drugiej wojny światowej zajmowała się łamaniem szyfrów. Spędzony zaś z nią czas był dla księżnej wyjątkowy.

- Miałam niesamowitą babcię, która poświęciła nam wiele czasu. Bawiła się z nami, zajmowała się sztuką i rzemiosłem, zabierała nas do ogrodu i gotowała z nami – opowiadała Kate w programie.

Księżna dodała także, że czerpie bezpośrednio z doświadczenia babci. Rodzinną czułość, którą otrzymała, teraz, sama będąc mamą, przekazuje swoim pociechom. - Staram się włączyć wiele doświadczeń, które nam wtedy przekazała, w doświadczenia, które teraz daję moim dzieciom – dodała księżna.

d22xftv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22xftv