Trwa ładowanie...
księżna Kate

Księżna Kate pierwszy raz pokazała się w maseczce. Wróciła do obowiązków

Od początku pandemii członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej zaprzestali brania udziału w publicznych wydarzeniach. Jako pierwsza do pełnienia obowiązków wróciła księżna Cambridge. Oczywiście zachowując wszelkie środki ostrożności.

Share
Księżna Kate pierwszy raz pokazała się w maseczce. Wróciła do obowiązków
Źródło: Getty Images
d3s9q9u

To ciężki rok dla brytyjskiej monarchii. W styczniu opuścili ich Harry i Meghan, nie milkną echa afery pedofilskiej z udziałem księcia Andrzeja, a z powodu pandemii księżniczka Beatrycze musiała zrezygnować z wystawnego ślubu. Mimo to Windsorowie starają się dodać otuchy zwykłym Brytyjczykom.

Najbardziej zaangażowaną osobą w działalność charytatywną jest obecnie księżna Kate. To ona jako pierwsza opuściła królewskie posesje, aby spotkać się z prostymi obywatelami. Udała się do Sheffield, gdzie odwiedziła centrum opieki nad dziećmi.

Kwarantanna źle wpływa na związek Kate i Williama?

Była to zarazem pierwsza okazja do zobaczenia członka rodziny królewskiej w wymaganych obecnie maseczkach. Księżna Kate postawiła na bawełnianą maskę w kwiatowe wzory. Jak zwykle, każdy element jej ubioru tworzył stylową kompozycję z prostą, białą sukienką.

d3s9q9u

Podczas wizytacji ośrodka Baby Basics w Sheffield księżna pomagała w rozpakowaniu pudeł, w których znajdowały się podstawowe środki pielęgnacji dla niemowląt. Podczas tych czynności księżna Kate założyła jednorazowe, gumowe rękawiczki oraz zachowała bezpieczny dystans od innych wolontariuszy.

Getty Images
Źródło: Getty Images

Wygląda na to, że brytyjska monarchia powoli oswaja się z nową, pandemiczną rzeczywistością i podobnie jak zwykli mieszkańcy Wielkiej Brytanii powrócą do wykonywania dawnych obowiązków. Choć ze względu na podeszły wiek królowej Elżbiety II i księcia Filipa z pewnością ich udział w publicznych wystąpieniach zostanie mocno ograniczony.

d3s9q9u

Podziel się opinią

Share
d3s9q9u
d3s9q9u