ycipk-3r4iu4

Księżna Kate ujawniła "hobby" księcia Louisa. Ciągnie go do natury

Księżna Kate wzięła udział w imprezie Królewskiego Stowarzyszenia Ogrodniczego, gdzie wygłosiła oficjalną mowę. Za kulisami wspomniała, że jej półtoraroczny synek uwielbia przebywać na świeżym powietrzu, zwłaszcza wśród kwiatów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Louis z mamą, księżną Kate i prababcią, królową Elżbietą II
Książę Louis z mamą, księżną Kate i prababcią, królową Elżbietą II (Getty Images)
ycipk-3r4iu4

- Sadząc rośliny, odkrywając, kopiąc, tworząc, bawiąc się. Czas spędzony na zewnątrz zapewnia dzieciom idealne środowisko do kształtowania pozytywnych relacji z ludźmi w ich życiu i otaczającym ich świecie – mówiła księżna Cambridge podczas wydarzenia "Powrót do natury" zorganizowanego przez Królewskie Stowarzyszenie Ogrodnicze. Po formalnym przemówieniu rozmawiała i bawiła się z zaproszonymi dziećmi. I zdradziła, co na świeżym powietrzu lubi robić jej najmłodszy syn.

ZOBACZ WIDEO: Kate i William mają dość natrętów

ycipk-3r4iu4

- Księżna powiedziała nam, że Louis uwielbia wąchać kwiatki i przebywać na łonie natury – zdradziła jedna z uczestniczek imprezy w "Harper's Bazaar".

Warto zauważyć, że młody mieszkaniec Pałacu Kensington ma pod domem ogromny "plac zabaw". Wokół siedziby rodziców Louisa jest mnóstwo zielonych terenów i łąk obrośniętych dzikimi kwiatami.

Zobacz także: Księżna Kate przyłapana na zabawie z Louisem. Urocze zdjęcia matki z synem

ycipk-3r4iu4

ycipk-3r4iu4
ycipk-3r4iu4
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3r4iu4