Trwa ładowanie...

Księżna Kate ujawniła "hobby" księcia Louisa. Ciągnie go do natury

Księżna Kate wzięła udział w imprezie Królewskiego Stowarzyszenia Ogrodniczego, gdzie wygłosiła oficjalną mowę. Za kulisami wspomniała, że jej półtoraroczny synek uwielbia przebywać na świeżym powietrzu, zwłaszcza wśród kwiatów.

Share
Księżna Kate ujawniła "hobby" księcia Louisa. Ciągnie go do natury
Źródło: Getty Images
d1er55z

- Sadząc rośliny, odkrywając, kopiąc, tworząc, bawiąc się. Czas spędzony na zewnątrz zapewnia dzieciom idealne środowisko do kształtowania pozytywnych relacji z ludźmi w ich życiu i otaczającym ich świecie – mówiła księżna Cambridge podczas wydarzenia "Powrót do natury" zorganizowanego przez Królewskie Stowarzyszenie Ogrodnicze. Po formalnym przemówieniu rozmawiała i bawiła się z zaproszonymi dziećmi. I zdradziła, co na świeżym powietrzu lubi robić jej najmłodszy syn.

ZOBACZ WIDEO: Kate i William mają dość natrętów

- Księżna powiedziała nam, że Louis uwielbia wąchać kwiatki i przebywać na łonie natury – zdradziła jedna z uczestniczek imprezy w "Harper's Bazaar".

d1er55z

Warto zauważyć, że młody mieszkaniec Pałacu Kensington ma pod domem ogromny "plac zabaw". Wokół siedziby rodziców Louisa jest mnóstwo zielonych terenów i łąk obrośniętych dzikimi kwiatami.

d1er55z

Podziel się opinią

Share
d1er55z
d1er55z