Trwa ładowanie...
d3qzupv

Księżna Kate zdradziła, co lubi jeść Charlotte. Inne dzieci by grymasiły

Księżna Kate dba o to, aby jej dzieci miały jak najbardziej normalne dzieciństwo. Nie tylko pozwala im na zabawę poza murami pałacu, ale również na jedzenie tego, co im smakuje. A trzeba przyznać, że kulinarny gust księżniczki Charlotte może być dla wielu rodziców sporym zaskoczeniem.
Share
Księżna Kate daje swoim dzieciom dużo swobody
Księżna Kate daje swoim dzieciom dużo swobodyŹródło: Getty Images
d3qzupv

Kate pojawiła się ostatnio w centrum kultury islamskiej Aga Khan w Londynie. Towarzyszył jej oczywiście William, z którym już 14 października poleci w oficjalną podróż do Pakistanu. Podczas spotkania księżna miała okazję porozmawiać i powymieniać się kulinarnymi doświadczeniami ze zwyciężczynią brytyjskiej edycji programu "MasterChef" - Salihą Mahmood Ahmed.

ZOBACZ WIDEO: Księżniczka Charlotte ma nową obsesję. William się wygadał

Panie rozmawiały m.in. o gotowaniu w domu i o tym, czym zajadają się członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazało się, że Kate od czasu do czasu zakłada fartuch i sama przygotowuje posiłki dla swoich najbliższych. I nie jest to byle co. Potrawą, która ostatnio przypadła Williamowi i dzieciom do gustu, jest pakistańskie curry.

d3qzupv

Księżna musi się jednak mocno natrudzić, aby trafić w kubki smakowe wszystkich domowników. Każdy z nich bowiem preferuje inaczej przyrządzone danie.

- Ja lubię na ostro, William lubi przyprawione, ale delikatne. Dzieci wolą bez przypraw. Tylko Charlotte potrafi zjeść naprawdę ostre danie - wyjawiła Kate.

PRZECZYTAJ TEŻ: Księżniczka Charlotte na regatach pokazuje język

Kto by się spodziewał, że 4-letnia dziewczynka lubuje się w tak pikantnych potrawach? Przypomnijmy, że jakiś czas temu Kate zdradziła też, że jej dzieciaki uwielbiają pizzę. Takie informacje potwierdzają jedynie, że dzieci prowadzą normalne życie. A przynajmniej o takie stara się dla nich księżna.

d3qzupv

Podziel się opinią

Share
d3qzupv
d3qzupv