Trwa ładowanie...
d4fqes7

Księżna Kate zdradziła, co lubi jeść Charlotte. Inne dzieci by grymasiły

Księżna Kate dba o to, aby jej dzieci miały jak najbardziej normalne dzieciństwo. Nie tylko pozwala im na zabawę poza murami pałacu, ale również na jedzenie tego, co im smakuje. A trzeba przyznać, że kulinarny gust księżniczki Charlotte może być dla wielu rodziców sporym zaskoczeniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate daje swoim dzieciom dużo swobody
Księżna Kate daje swoim dzieciom dużo swobody (Getty Images)
d4fqes7

Kate pojawiła się ostatnio w centrum kultury islamskiej Aga Khan w Londynie. Towarzyszył jej oczywiście William, z którym już 14 października poleci w oficjalną podróż do Pakistanu. Podczas spotkania księżna miała okazję porozmawiać i powymieniać się kulinarnymi doświadczeniami ze zwyciężczynią brytyjskiej edycji programu "MasterChef" - Salihą Mahmood Ahmed.

ZOBACZ WIDEO: Księżniczka Charlotte ma nową obsesję. William się wygadał

Panie rozmawiały m.in. o gotowaniu w domu i o tym, czym zajadają się członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazało się, że Kate od czasu do czasu zakłada fartuch i sama przygotowuje posiłki dla swoich najbliższych. I nie jest to byle co. Potrawą, która ostatnio przypadła Williamowi i dzieciom do gustu, jest pakistańskie curry.

d4fqes7

Księżna musi się jednak mocno natrudzić, aby trafić w kubki smakowe wszystkich domowników. Każdy z nich bowiem preferuje inaczej przyrządzone danie.

- Ja lubię na ostro, William lubi przyprawione, ale delikatne. Dzieci wolą bez przypraw. Tylko Charlotte potrafi zjeść naprawdę ostre danie - wyjawiła Kate.

PRZECZYTAJ TEŻ: Księżniczka Charlotte na regatach pokazuje język

Kto by się spodziewał, że 4-letnia dziewczynka lubuje się w tak pikantnych potrawach? Przypomnijmy, że jakiś czas temu Kate zdradziła też, że jej dzieciaki uwielbiają pizzę. Takie informacje potwierdzają jedynie, że dzieci prowadzą normalne życie. A przynajmniej o takie stara się dla nich księżna.

d4fqes7

Podziel się opinią

Share

d4fqes7

d4fqes7