Trwa ładowanie...

Księżna Megan i książę Harry na spotkaniu kolędowym. Uroczy rodzinny obrazek

Para książęca wzięła udział w charytatywnym kolędowaniu w kościele św. Łukasza w Londynie. Przyszli rodzice pokazali klasę.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Księżna Megan i książę Harry na spotkaniu kolędowym. Uroczy rodzinny obrazekŹródło: ONS.pl
d53lryt

Wydarzenie zostało zorganizowane na rzecz wsparcia The Henry van Straubenzee Memorial Fund, organizacji nazwanej imieniem przyjaciela księcia. Mężczyzna zginął tragicznie w 2002 r. Fundacja zajmuje się pomocą szkołom w Ugandzie, którym Harry patronuje wraz z bratem.

Książę podczas spotkania podkreślił, jak istotne jest ciągłe wspieranie rozwoju i edukacji młodych ludzi i docenił pracę, jaką organizacja wykonuje na rzecz dzieci. Markle podczas wspólnego kolędowania przeczytała wiersz „Our Deepest Fear” Marianne Williamson. Para książęca uznała, że ten właśnie utwór będzie pasował do charakteru wydarzenia.

Choć z wydarzenia nie ma oficjalnych zdjęć, to w sieci zaczęły krążyć ujęcia, jakie udało się zrobić paparazzi. Kilka z nich trafiło do mediów społecznościowych. Widać na nich, że para książęca tego wieczora zgodnie postawiła na eleganckie, granatowe stroje. Większą uwagę od męża przykuła jak zawsze księżna. Zwłaszcza, że (czego nie robi ostatnio zbyt często) zdecydowała się na dopasowaną kreację.

Ostatnio, gdy odwiedzała społeczną kuchnię Hubb Community Kitchen, wybrała luźniejszą sukienkę, która nieco maskowała jej zmieniającą się figurę. Tym samym zdecydowała się podkreślić coraz bardziej wydatny ciążowy brzuszek. I słusznie, bo trzeba przyznać, że błogosławiony stan jej służy, Meghan wygląda kwitnąco!

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d53lryt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d53lryt