Trwa ładowanie...
d1rhxqc

Księżna Meghan dała porwać się chwili. Zobaczcie, jak tańczy w Afryce

Meghan, Harry i Archie w poniedziałek przylecieli do Afryki. Są już pierwsze zdjęcia i filmiki. Jak te, gdzie księżna tańczy z 23-letnią studentką. Musicie to zobaczyć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan, Harry i spontaniczne pląsy na uroczystości podczas pierwszego dnia ich pobytu w Afryce
Meghan, Harry i spontaniczne pląsy na uroczystości podczas pierwszego dnia ich pobytu w Afryce (Getty Images)
d1rhxqc

Właśnie rozpoczęła się pierwsza podróż zagraniczna Meghan, Harry'ego i Archiego.

ZOBACZ TEŻ: Ustawka w programie Ellen. Meghan zaczęła odbudowywanie wizerunku

Rodzina książąt Sussex spędzi w Afryce 10 dni. Swoją podróż po kontynencie Meghan, Harry i Archie zaczęli od Kapsztadu, gdzie zostali przywitani przez młodzież z prowincji Nyanga.

d1rhxqc

Na Twitterze błyskawicznie pojawiły się zdjęcia i filmiki z tej uroczystości. W tym również takie, na których 23-letnia studentka Lilitha Mazana porywa do tańca Meghan.

Widać, że Księżna Sussex wahała się, ale kilka sekund później bez skrępowania tańczy, śmieje się i sprawia wrażenie bardzo zrelaksowanej. Na moment dołączył też do niej Harry, jednak nie wypadł on już tak naturalnie jak jego żona.

Jak będzie przebiegać ich dalsza podróż po Afryce? Książęta Sussex postanowili zaangażować się w pomoc w ubogich miasteczkach wokół Kapsztadu i Johannesburga. Harry odwiedzi także Botswanę, Angolę i Malawi. W tym czasie jego żona i dziecko poczekają na niego w Kapsztadzie.

Getty Images
d1rhxqc

Podziel się opinią

Share

d1rhxqc

d1rhxqc