Trwa ładowanie...

Księżna Meghan i książę Harry nie będą mieć wywiadu u Ellen. Kolejna plotka okazała się nieprawdą

Meghan i Harry wylecieli z Wielkiej Brytanii, ale brytyjskie media nie przestają publikować kolejnych rewelacji na temat Sussexów. Dementujemy te ostatnie.

Share
Księżna Meghan i książę Harry nie będą mieć wywiadu u Ellen. Kolejna plotka okazała się nieprawdą
Źródło: Getty Images
d24mdx2

Odkąd księżna Meghan i książę Harry zrezygnowali ze swojego statusu, pieniędzy podatników i obowiązków członków rodziny królewskiej, brytyjskie tabloidy prześcigają się w podawaniu informacji na temat ich dalszych planów. Spekuluje się o milionach, jakie małżeństwo ma rzekomo zarobić na swojej marce. Mówiło się, że będą produkować filmy, pojawiły się nawet głosy, że... Meghan zaangażuje się w politykę!

Trudno nie zrozumieć decyzji księcia i jego żony, gdy widzi się każdego dnia nowe nagłówki. Niedawno zdementowano plotki o tym, że para wystąpi w programie Ophry. Teraz mówi się, że Sussexowie udzielą wywiadu telewizyjnego, ale... Ellen DeGeneres.

Daily Mail, który najczęściej pisze o Meghan w negatywnym kontekście, twierdzi, że ma informacje, z których wynika, że taki wywiad planowany jest od dawna.

d24mdx2

- Meghan i Ellen ustaliły już szczegóły spotkania - czytamy.

Tymczasem magazyn Hello zdecydowanie dementuje te informacje.

Wszyscy czekają na pierwsze decyzje Harry'ego i jego żony. Jedno jest pewne, cokolwiek zrobią, będzie na pewno skrytykowane przez nieprzychylne im tytuły.

d24mdx2

Podziel się opinią

Share
d24mdx2
d24mdx2