Trwa ładowanie...

Księżna Meghan i książę Harry pobili rekord!

Księżna Meghan i książę Harry trafili do Księgi Guinnessa. A wszystko za sprawą swojego nowego konta na Instagramie. Ten wynik może przyprawić o zawrót głowy!

Księżna Meghan i książę Harry pobili rekord!Źródło: ONS.pl, fot: ons
d3ywb8s

Jeszcze do niedawna Meghan i Harry "dzielili" konto na Instagramie z Kate i Williamem - znajduje się tutaj. Jednak podjęto wreszcie decyzję o rozłączeniu aktywności na social mediach tych dwóch małżeństw. Dla tych, którzy nie śledzą "royalsów" na Instagramie, wytłumaczenie: na oficjalnych kontach książęcych par umieszczanie są informacje na temat ich oficjalnej działalności. Wizytach oficjeli, wspieraniu organizacji charytatywnych, przedsięwzięciach i ideach, które propagują.

Teraz profil książąt Sussex będzie mógł skupić się jedynie na nich. To, że fani najwyraźniej oczekiwali takiej decyzji, jest faktem. Wystarczy spojrzeć na ten imponujący wynik: konto zyskało pierwszy milion followersów w zaledwie 5 godzin i 45 minut. Dzięki temu trafiło do Księgi Rekordów Guinnessa.

Niestety, ten prosty i logiczny ruch wywołał w niektórych najgorsze instynkty. Jedni pisali pod profilem książąt Cambridge (Kate i Williama), że nareszcie mogą w spokoju czytać jedynie "o swojej Kate". Drudzy obwieszczali, że nareszcie mogą profil opuścić. My mamy nadzieję, że jednak więcej jest ludzi o zdrowym rozsądku, którzy w rozdzieleniu kont na Instagramie nie doszukują się wojny między braćmi i bratowymi.

Zobacz także: atmosfera wokół Meghan wreszcie zmieniła się na lepsze

d3ywb8s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ywb8s