WP

Księżna Meghan jest w ciąży!

To już pewne i nie ma w tym żadnych plotek. Meghan i Harry potwierdzili oficjalnie, że spodziewają się dziecka!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie trzeba było długo czekać, aż powiększą rodzinę.
Nie trzeba było długo czekać, aż powiększą rodzinę. (Getty Images)
WP

W ostatnim czasie nie brakowało w sieci plotek na temat ciąży Meghan. Teraz nie ma już żadnych wątpliwości. Para książęca wydała oficjalny komunikat. - Są bardzo szczęśliwi i mogą się pochwalić, że dziecko przyjdzie na świat wiosną 2019 roku - czytamy.

Nie trzeba było długo czekać, aż powiększą rodzinę. Przypomnijmy, że Meghan i Harry pobrali się w maju 2018 roku. Ślub był transmitowany przez kilka międzynarodowych stacji telewizyjnych, relacje na żywo prawdziły też portale internetowe. Impreza przyciągnęła przed ekrany miliony widzów. A już kilka tygodni później zaczęło się plotkować na temat ciąży świeżo upieczonej księżnej.

WP

Ostatnio pisaliśmy o tym, że Kate Middleton miała radzić księżnej Sussex, jak skutecznie starać się o dziecko. Jak donosiła brytyjska prasa bulwarowa, Kate Middleton wspierała Meghan Markle w zajściu w ciążę. Sama ma trójkę dzieci z księciem Williamem i wie co nieco o macierzyństwie. Postanowiła dać byłej aktorce cenną wskazówkę.

Według portalu hollywoodlife.com, szwagierka poleciła Meghan, żeby ta piła więcej herbaty, co znacząco miałoby wpłynąć na jej płodność. Wygląda na to, że Meghan wzięła sobie do serca tę złotą radę i wdrożyła ją w życie. Ale nie tylko księżna Kate bawiła się w ciocię dobrą radę. Przyjaciele Meghan z Kanady również mieli dla niej dobre rady. Ich zdaniem księżna Sussexu powinna też zacząć uprawiać jogę oraz medytację. Pewnie niedługo się przekonamy, która porada przypadła Meghan do gustu najbardziej.

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP