Trwa ładowanie...
d1e2tfg

Księżna Meghan nazwie córeczkę Diana? Ruszyły zakłady

Nie wiadomo jeszcze jakiej płci będzie dziecko Harry'ego i Meghan, ani jak będzie miało na imię. Wiadomo jednak, że Brytyjczycy są skłonni założyć się o wszystko....
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Księżna Meghan już niebawem urodzi pierwsze dziecko
Księżna Meghan już niebawem urodzi pierwsze dziecko (ONS.pl)
d1e2tfg

Księżna Meghan i książę Harry budzą ogromne emocje wśród wszystkich fanów monarchii brytyjskiej. Gdy okazało się, że para spodziewa się dziecka, informacja trafiła na pierwsze strony gazet na całym globie. Według przewidywań wyczekany potomek Meghan i Harry'ego przyjdzie na świat już w połowie kwietnia. Brytyjczycy nie mogą doczekać się tej chwili i zakładają się o to, jak Markle wraz z mężem nazwą swojego pierwszego potomka.

Wszystko oczywiście zależy od płci dziecka. Jak podaje Reuters, wg. bukmacherów chłopczyk będzie miał na imię Arthur. W przypadku narodzin dziewczynki, wyspiarze są zgodni. Większość z nich jest przekonanych, że Harry będzie pragnął oddać hołd zmarłej matce i nazwie córeczkę Diana.

"Diana to faworyt, nie ma tu wielkich niespodzianek" - wyznał Rupert Adams, stwierdził firmy "William Hill", przyjmującej zakłady.

d1e2tfg

Jak donoszą brytyjskie taloidy, Meghan też nie może doczekać się narodzin dziecka. Cieszy ją nie tylko wizja zostania matką, ale również wizja scalonej rodziny. Ponoć to właśnie książęcy potomek ma pomóc Markle pogodzić się z siostrą i ojcem.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1e2tfg

Podziel się opinią

Share
d1e2tfg
d1e2tfg