Trwa ładowanie...

Księżna Meghan nie chciała być na okładce "Vogue'a". Powiedziała, że to byłoby zbyt "próżne"

Księżna Meghan została współwydawcą najważniejszego, czyli wrześniowego wydania "biblii mody" brytyjskiego "Vogue'a". Będą w nim opublikowane jej rozmowy z kobietami, które walczą o zmianę świata. W tym z Michelle Obamą, byłą pierwszą damą Stanów Zjednoczonych.

Księżna Meghan nie chciała być na okładce "Vogue'a". Powiedziała, że to byłoby zbyt "próżne"Źródło: Getty Images
d2orx5l
d2orx5l

O nowej, fascynującej roli księżnej pisaliśmy już w czerwcu. Oczywiście jest to wyjątkowa sytuacja, a nie nowa stała praca Meghan. Opublikowano już okładkę magazynu, ktory w tym wydaniu będzie zatytułowany "Siły zmian".

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Widzimy na niej zdjęcia kobiet, ktore walczą o równouprawnienie czy edukację klimatyczną. Wśród znanych twarzy są aktorki Jane Fonda, Salma Hayek, modelka Christy Turlington Burns czy szwedzka aktywistka Greta Thunberg. Małą część okładki zajmuje także... lusterko, symbol tego, że każdy, kto ma w ręku ten magazyn, także może zacząć zmieniać świat.

- Te ostatnie 7 miesięcy to był niezwykły proces współtworzenia wraz z Edwardem Enninfulem, wydawcą brytyjskiego "Vogue'a", najbardziej poczytnego wydania magazynu o modzie i skierowania go ku tematom wartości i ludzi mających wpływ na dzisiejszy świat - czytamy słowa księżnej, ktore opublikowano w poniedziałek rano. - Mam nadzieję, że czytając go poczujecie siłę tych kobiet i że poczujecie taką samą inspirację jak ja przez te siły zmian.

d2orx5l

Edward Enning zdradził, że początkowo rozmawiano z Meghan o tym, że będzie na okładce wydania, na co ona się nie zgodziła.

- Czuła, że to byłoby zbyt próżne. Chciała skupić całą uwagę na bohaterkach wydania - powiedział.

Wrześniowe wydanie trafi na półki już w sierpniu.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d2orx5l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2orx5l