ycipk-40htbo

Księżna Meghan redaktor naczelną wrześniowego "Vogue'a"

Księżna Meghan znów pobawi się w dziennikarstwo. We wrześniowym numerze "Vogue'a" przeczytamy jej tekst oraz zobaczymy specjalnie przygotowaną na tę okazję sesję. A to nie koniec.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan wraca do pisania
Księżna Meghan wraca do pisania (ONS.pl)
ycipk-40htbo

Mijają dwa lata z okładem, kiedy The Tig, life style'owa strona prowadzona przez Meghan, zakończyła działalność. Trudno się dziwić, w jej życiu pojawiły się nowe, "trochę" ważniejsze obowiązki.

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle uciekła przed Donaldem Trumpem? "Jest na urlopie macierzyńskim"

ycipk-40htbo

Jednak dziennikarska przeszłość upomniała się o księżnę Sussex. Meghan zostanie gościnnym redaktorem naczelnym wrześniowego numeru brytyjskiego "Vogue'a".

CZYTAJ TEŻ: Meghan Markle przeprowadziła casting na męża w Wielkiej Brytanii. Małżeństwo z Harrym to nie przypadek

Czemu to takie ekscytujące? Bo to najważniejszy, najbardziej dopieszczony numer roku, w którym ogłaszane są obowiązujące trendy na cały sezon.
Ale to nie koniec. Jak donosi "Us Weekly", Meghan nie tylko będzie redaktorem naczelnym numeru. Trafi też na okładkę, weźmie udział w sesji zdjęciowej oraz napisze tekst.

O czym? Tego jeszcze nie wiadomo, acz spekuluje się, że może skupić się na polityce, ekologii bądź życiu na królewski dworze.

ycipk-40htbo

Źródła "Us Weekly" mówią też, że Meghan zaprosiła do współpracy różne kobiece autorytety, które napiszą felietony. Tu też na razie nie są znane szczegóły. Pozostaje tylko czekać.

Polub WP Gwiazdy
ycipk-40htbo
ycipk-40htbo