Trwa ładowanie...

Księżna Meghan redaktor naczelną wrześniowego "Vogue'a"

Księżna Meghan znów pobawi się w dziennikarstwo. We wrześniowym numerze "Vogue'a" przeczytamy jej tekst oraz zobaczymy specjalnie przygotowaną na tę okazję sesję. A to nie koniec.

Księżna Meghan redaktor naczelną wrześniowego "Vogue'a"Źródło: ONS.pl
d38uj35
d38uj35

Mijają dwa lata z okładem, kiedy The Tig, life style'owa strona prowadzona przez Meghan, zakończyła działalność. Trudno się dziwić, w jej życiu pojawiły się nowe, "trochę" ważniejsze obowiązki.

ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle uciekła przed Donaldem Trumpem? "Jest na urlopie macierzyńskim"

Jednak dziennikarska przeszłość upomniała się o księżnę Sussex. Meghan zostanie gościnnym redaktorem naczelnym wrześniowego numeru brytyjskiego "Vogue'a".

Czemu to takie ekscytujące? Bo to najważniejszy, najbardziej dopieszczony numer roku, w którym ogłaszane są obowiązujące trendy na cały sezon.
Ale to nie koniec. Jak donosi "Us Weekly", Meghan nie tylko będzie redaktorem naczelnym numeru. Trafi też na okładkę, weźmie udział w sesji zdjęciowej oraz napisze tekst.

O czym? Tego jeszcze nie wiadomo, acz spekuluje się, że może skupić się na polityce, ekologii bądź życiu na królewski dworze.

Źródła "Us Weekly" mówią też, że Meghan zaprosiła do współpracy różne kobiece autorytety, które napiszą felietony. Tu też na razie nie są znane szczegóły. Pozostaje tylko czekać.

d38uj35
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38uj35