Trwa ładowanie...
d44dpz5

Księżna Meghan o życiu w małżeństwie: "Oni tego nie ułatwiają"

Do sieci trafiła krótka wymiana zdań pomiędzy księżną Meghan a Pharellem Williamem. Muzyk na premierze filmu "Król Lew" podkreślił, jak wielkie znaczenie ma jej małżeństwo z księciem Harrym. Komentarz księżnej Sussex: "Dziękuję, oni tego nie ułatwiają", może przysporzyć jej nowych wrogów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan ma kilka powodów do smutku
Księżna Meghan ma kilka powodów do smutku (Getty Images)
d44dpz5

Na londyńskim pokazie nowego "Króla Lwa" w Leicester Square pojawiło się grono celebrytów i ważnych osobistości. Pharell Williams, który współtworzył soundtrack filmu, miał okazję uścisnąć ręce członków rodziny Windsorów. Piosenkarz pozwolił sobie na spoufalanie się z księżną.

Piosenkarz stojąc przed Meghan w krótkich spodenkach zaczął machać rękami w dziękczynnym geście. Jak okazało się po publikacji video na profilu @royal_suitor _, Williams powiedział, że ceni sobie ich związek i im kibicuje. Swobodna odpowiedź księżnej "Dziękuję, oni tego nie ułatwiają" ku jej nieszczęściu też trafiła do sieci.

Można domyślać się, że wypowiedź Pharella Williamsa oprócz odważnych decyzji książęcej pary dotykała też kwestii rasy. Przyjęcie czarnoskórej aktorki do rodziny Windsorów wzbudzało szeroką dyskusję na całym świecie. Po ponad roku od ślubu Meghan i Harry’ego nie ma wątpliwości, że królewska rodzina akceptuje ten wybór.

d44dpz5

Choć równie dobrze księżna Meghan odpowiadając muzykowi mogła nie mieć na myśli wścibskich ludzi i mediów, a konkretne osoby z jej najbliższego otoczenia.

W ostatnich tygodniach na księżną Sussex spadła fala krytyki. Jeszcze niedawno cały naród brytyjski z entuzjazmem oczekiwał narodzin kolejnego potomka tronu, dziś każda decyzja młodych rodziców spotyka się z ich dezaprobatą. Szczególnie obwinia się za to Meghan, zwaną "trudną księżną".

Prywatny chrzest Archiego, potomka Meghan i Harry’ego, też był krytykowany. Emocje nieco ostudziła publikacja zdjęć z uroczystości na oficjalnym profilu pary na Instagramie @sussexroyals.

d44dpz5

Podziel się opinią

Share
d44dpz5
d44dpz5