Trwa ładowanie...

Księżna Meghan podpisała kontrakt z Disneyem

Meghan i Harry kilka dni temu zaskoczyli wszystkich informacją, że chcą uniezależnić się finansowo od rodziny królewskiej. Meghan nie próżnuje. Już podpisuje pierwsze kontrakty.

Księżna Meghan podpisała kontrakt z DisneyemŹródło: Getty Images
d23rm93
d23rm93

Kilka dni temu media zelektryzowała wiadomość o tym, że księżna Meghan i książę Harry chcą się usamodzielnić. W mediach społecznościowych wydali obszerne oświadczenie.

- Po wielu miesiącach refleksji i wewnętrznych dyskusji postanowiliśmy w tym roku dokonać przejścia, zaczynając od pełnienia nowej, progresywnej roli w tej instytucji. Zamierzamy wycofać się jako "starsi" członkowie rodziny królewskiej i starać się o niezależność finansową, przy jednoczesnym dalszym wspieraniu Jej Królewskiej Mości Królowej - zaczęli swój post.

Ta informacja wstrząsnęła zarówno ich rodziną, jak i fanami brytyjskiego rodu. Przyczyny tej decyzji nie są znane, ale wszystkim wiadomo, że Meghan nie była ulubionym członkiem rodziny. Pojawiły się też plotki o rzekomym rozpadzie małżeństwa Meghan i Harry'ego.

W wydanym oświadczeniu para powiedziała, że chce się usamodzielnić finansowo. Do Meghan już spływają pierwsze oferty współpracy. Księżna podpisała pierwszy kontrakt – w grudniu ubiegłego roku zawarła umowę z Disneyem. Będzie podkładać głos do ich produkcji. Choć nie wiadomo, jaką kwotę księżna wynegocjowała, mówi się, że swoje honorarium przekaże fundacji charytatywnej zajmującej się zwalczaniem kłusownictwa.

d23rm93

Meghan prowadzi też negocjacje z markami odzieżowymi, a jeśli wierzyć plotkom, oferty opiewają na kwoty milionów funtów. Wygląda więc na to, że nie trzeba martwić się o przyszłość Harry'ego, Meghan i ich synka. Odsunięcie się od rodziny królewskiej może wyjść im na dobre.

Zobacz także: Brytyjczycy komentują "odejście" Sussexów: "Ciekawe, czy Meghan Markle wróci do aktorstwa, a książę Harry zostanie pilotem…"

d23rm93
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23rm93