Trwa ładowanie...
d4i3odf

Księżna Meghan rodzi. Brytyjczycy już wiedzą, jak nazwie dziecko

Księżna Meghan zaczęła rodzić, a media od kilku tygodni prześcigają się w informacjach o tym, jakie imię będzie nosiło maleństwo. Pojawił się nowy typ.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Imię dla dziecka Meghan i Harry'ego
Imię dla dziecka Meghan i Harry'ego (ONS.pl)
d4i3odf

Księżna Meghan i książę Harry nie zdradzili, czy spodziewają się syna, czy córki. W związku z tym media i Brytyjczycy obstawiają imię zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Początkowo prym wiodły takie imiona jak Diana czy Elżbieta. Jeśli na świecie miałby pojawić się syn, to najczęściej obstawiano Arthura, Alexandra lub Jamesa.

ZOBACZ: Księżna Meghan niebawem urodzi. Jak nazwie swoje pierwsze dziecko?

"Daily Mail" jest przekonany, że księżna Meghan i książę Harry wybrali już imię dla córki. Dziewczynka miałaby nazywać się Ivy, co oznacza bluszcz. W ciągu ostatnich 48 godzin to właśnie to imię stało się liderem w zakładach bukmacherskich. Skąd taki pomysł?

d4i3odf

5-letnia córka przyjaciółki Meghan nazywa się Isabel Victoria, ale najbliżsi często wołają na nią Ivy. Fani rodziny królewskiej są absolutnie przekonani, że para spodziewa się dziewczynki.

Ivy to tradycyjne imię, które zyskało na popularności w ostatnich latach. Oznacza wierność i wieczność. Ivy to dyplomata, ma świadomość tego, że są dwie strony medalu i potrafi zrozumieć inny punkt widzenia. Ma dużą wrażliwość, kieruje się w życiu uczuciami i emocjami, Ivy łatwo też nawiązuje kontakty z otoczeniem. Cechuje się też dużą delikatnościa, empatią i ciepłem.

Pierwsze dziecko księżnej Meghan i księcia Harry'ego pojawi się na świecie już za kilka godzin. Wówczas dowiemy się, jakiej jest płci oraz jakie imię wybrali rodzice.

d4i3odf

Podziel się opinią

Share

d4i3odf

d4i3odf