ycipk-130486

Księżna Meghan w drugiej ciąży? Harry podsycił plotki

Księżna Meghan i książę Harry najwyraźniej wkrótce znowu ogłoszą radosną nowinę. Książę Sussex w jednym z wywiadów zasugerował, że być może wkrótce na świat przyjdzie kolejny potomek brytyjskiego dworu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan i Harry spodziewają się kolejnego dziecka?
Meghan i Harry spodziewają się kolejnego dziecka? (Getty Images)
ycipk-130486

Księżna Meghan i książę Harry ewidentnie chcą, aby ich półroczny syn Archie miał rodzeństwo. Ostatnio "OK! Magazine" podał informację, że Meghan i Harry poważnie myślą o przeprowadzce do USA. Powód? Księżna marzy, żeby jej drugi poród odbył się w Stanach Zjednoczonych.

ZOBACZ TAKŻE: Ruda z Red Lips: "Tata płakał, kiedy słuchał moich piosenek"

ycipk-130486

Co więcej, książę Harry ani śni zaprzeczać tym pogłoskom. Kilka dni temu wziął udział w spotkaniu z rodzinami żołnierzy. Była na nim obecna matka z dwójką swoich dzieci.

Kobieta zamieniła kilka słów z księciem. "Daily Mail" dotarł do tego, o czym rozmawiali.

- Książę Harry bardzo dopytywał, jak to jest mieć dwoje dzieci. Gorąco go zachęcałyśmy do powiększenia rodziny - wyznała.

Książę Harry nigdy nie ukrywał, że chce mieć dwoje dzieci.

ycipk-130486

Książęta Sussex są małżeństwem od półtora roku. Kilka miesięcy temu przywitali na świecie swojego pierwszego syna Archiego.

Przypomnijmy, że chłopiec przyszedł na świat 6 maja o 5:26 rano. 8 maja księżna Meghan i książę Harry po raz pierwszy pokazali swojego pierworodnego na kameralnej konferencji prasowej. Tego dnia poznaliśmy także imię najmłodszego royal baby.

Nie możemy się doczekać, aż książęta Sussex znowu podzielą się ze światem radosną nowiną.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-130486

ycipk-130486
ycipk-130486