Trwa ładowanie...
d3ahf8f

Księżna Meghan zapłaci więcej niż księżna Kate. Szykuje się nowy konflikt

Księżna Meghan wkrótce zostanie mamą. Czeka ją jednak nieplanowany wydatek. Co ciekawe, sprawa dotknie też tysiące świeżo upieczonych rodziców w Wielkiej Brytanii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Księżna Meghan znów na ustach Brytyjczyków
Księżna Meghan znów na ustach Brytyjczyków (ONS.pl)
d3ahf8f

Księżna Meghan z pewnością się tego nie spodziewała. Choć przygotowania do kolejnego królewskiego potomka idą pełną parą (poród przewidziany jest na kwiecień), jednego Markle nie zdołała przewidzieć.

ZOBACZ WIDEO: Księżna Kate jest zazdrosna o Meghan? "To musi boleć"

Jak donoszą brytyjskie media, Generalny Rejestr Anglii i Walii od połowy lutego podniósł cenę wszystkich aktów urodzenia. Co to w praktyce oznacza? Ano właśnie tyle, że Meghan i Harry zapłacą za dokument więcej, niż księżna Kate rejestrując troje swoich dzieci.

d3ahf8f

PRZECZYTAJ TEŻ: Największą słabością Meghan jest jej rodzina. Smutne, co robi jej siostra

Dotychczas za stworzenie aktu Brytyjczycy musieli zapłacić jedynie 4 funty. Od teraz - aż 11. Fakt ten boli jeszcze bardziej, gdyż jest to pierwsza podwyżka od dziewięciu lat.

Nie ma się jednak co oszukiwać. Meghan i Harry nie odczują tej zmiany tak dotkliwie jak "zwykli" obywatele. Dla brytyjskiej prasy kolorowej jest to jednak kolejny powód, za który księżna Sussexu "powinna" pokłócić się ze szwagierką.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3ahf8f

Podziel się opinią

Share
d3ahf8f
d3ahf8f