placeholder_in6g6o

Największą słabością Meghan jest jej rodzina. Smutne, co robi jej siostra

Miała być historia jak z bajki, a okazało się, że życie księżnej Meghan przypomina telenowelę. Taką, w której czarne charaktery grają jej najbliżsi. Samantha Markle chce jeszcze zaognić sytuację. Reakcja Meghan?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan jest świetnym wzorcem dla kobiet. Siostra niszczy jej wizerunek.
Meghan jest świetnym wzorcem dla kobiet. Siostra niszczy jej wizerunek. (Getty Images)
placeholder_in6g6o

Przyrodnia siostra brytyjskiej księżnej nie daje o sobie zapomnieć. Od jakiegoś czasu wiadomo, że napisała książkę o krążącym w sieci tytule "The Diary of Princess Pushy's Sister" (Pamiętnik natrętnej siostry księżniczki). Mówi się, że książka ukaże się w kwietniu 2019 roku. To znaczy wtedy, gdy Meghan będzie prawdopodobnie już mamą.

Teraz dowiadujemy się, że Samantha uderzy w siostrę nie raz, a dwukrotnie. "Daily Mail" podaje, że Amerykanka przygotowuje się do napisania drugiej książki. Roboczy tytuł to "In the Shadow of the Duchess", czyli "W cieniu księżnej".

Zobacz też: Kryzysy na brytyjskim dworze królewskim: "Meghan udaje ciążę?" (KLIKA PUDELKA)

placeholder_in6g6o

Nie wiadomo dokładnie, co chce opisać w tej drugiej książce. Tym bardziej że pierwsza ma przedstawiać losy Meghan od dzieciństwa, aż do momentu, w którym wyszła za księcia Harry’ego. Samantha w różnych wywiadach przekazywała, że chce pokazać "prawdziwą" twarz księżnej, której daleko do anioła.

Brytyjskie tabloidy dotarły do osób z otoczenia Meghan. Podobno, gdy ta dowiedziała się, że siostra pisze o niej książkę, wpadła w histerię. Nie mogła powstrzymać płaczu. Od tamtej pory księżna nie czyta informacji na swój temat. Nie śledzi także tego, co w mediach mówią jej bliscy. Szczególnie ojciec i przyrodnia siostra.

A tych dwoje zdecydowanie często rozmawia z dziennikarzami.Przypomnijmy, że ostatnio ojciec Meghan zdradził w wywiadzie, jak wyglądał pierwszy ślub córki. Mówił o tym, jak się zachowywała i że rozdawała gościom paczuszki z marihuaną w prezencie.

placeholder_in6g6o

Samantha zaprzecza, jakoby próbowała wybić się na popularności swojej przyrodniej siostry. W jednych wpisach krytykuje każdy jej ruch, w innych przyznaje, że "dziecko wszystko zmienia", i że chciałaby dla Meghan jak najlepiej. Jak na razie tego ostatniego założenia w ogóle nie stara się spełnić.

placeholder_in6g6o
placeholder_in6g6o
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_in6g6o