27ex9j

Księżniczka Charlotte dostała ataku złości na lotnisku

Życie małej księżniczki niekoniecznie musi być bezstresowe i beztroskie, jak by się mogło wszystkim wydawać. Dowód znużenia oficjalnymi wystąpieniami i spotkaniami z zupełnie obcymi ludźmi dała córeczka księżnej Kate Middleton i księcia Williama. Charlotte wykorzystała wszystkie metody buntu wobec sztywnej etykiety - tupanie nóżkami oraz położenie się na ziemi. Jednak mama Kate szybko opanowała sytuację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżniczka Charlotte dostała ataku złości na lotnisku
(Getty Images)
27ex9j

Para książęca właśnie zakończyła podróż po Polsce i Niemczech. W wyjeździe towarzyszyły im dzieci, George i Charlotte. Dwójka malców dzielnie znosiła ciągłe przemieszczanie się, przyjmowanie prezentów i oficjalne przemowy. Ale nawet cierpliwość (małych) arystokratów ma swoje granice.

George - znany ze swoich zabawnych minek - kilkakrotnie dał wyraz swojej senności oraz znudzeniu. Książę nie chciał wysiąść z samolotu na lotnisku w Warszawie, więc tata odbył z nim męską rozmowę. Charlotte była grzeczna aż do ostatniego dnia wizyty. Jednak na lotnisku w Hamburgu pokazała, że ma dość. I tupnęła nóżką.

27ex9j

Nagranie małej Charlotte złoszczącej się na lotnisku w Hamburgu zostało opublikowane w internecie. Oczywiście jest to raczej żart niż przytyk w stronę Kate i Williama. Zresztą księżna Cambridge bardzo szybko poradziła sobie z emocjami córeczki. Czasem ważną rozmowę z dzieckiem trzeba odbyć pod okiem kamer.

Getty Images
Podziel się

ZOBACZ TAKŻE:
Książę George skończył cztery latka!

27ex9j
27ex9j
27ex9j
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

27ex9j