Trwa ładowanie...
dka4fag

Księżniczka Charlotte rozpoczyna nowy rozdział. Wkrótce pójdzie do szkoły

Księżniczka Charlotte od września tego roku pójdzie do szkoły. Prestiżowa placówka mówi sama za siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Księżniczka Charlotte od września pójdzie do szkoły
Księżniczka Charlotte od września pójdzie do szkoły (East News, Fot: East News)
dka4fag

Jeszcze rok temu informowalismy, że księżniczka Charlotte zaczęła uczęszczać do prestiżowego przedszkola. Wówczas dziewczynka rozpoczęła naukę w Willcocks Nursery w Londynie.

ZOBACZ WIDEO: Reakcja brytyjskich mediów na narodziny kolejnego "royal baby". Jedno zdjęcie przejdzie do historii

We wrześniu tego roku księżniczka Charlotte dołączy do starszego brata George'a. Obydwoje będą chodzić do prestiżowej szkoły Battersea w Londynie.

dka4fag

Semestr w placówce za jedno dziecko kosztuje 6 tys. funtów. Uczniom, oprócz regularnego trybu edukacji, oferowane są zajęcia pozalekcyjne, w tym szermierka, filozofia, ogrodnictwo i garncarstwo.

W ubiegłym roku media obiegła informacja, że Kate i William nie chcą wysyłać swoich dzieci do "tradycyjnych" szkół średnich, takich jak Eton.

Charlotte, Goerge, a w przyszłości pewnie także Louis będą uczyć się "po królewsku".

"Bardzo chętnie pozwalają George'owi rozpostrzeć skrzydła jako dziecku i nigdy nie zrobią tego, czego ludzie od nich oczekują" - podaje brytyjska prasa.

dka4fag

Jeśli wierzyć przesłankom zagranicznych tabloidów, dla rodziców księżniczki nowa sytuacja jest bardzo stresująca. Nie potrafią przewidzieć, jak odnajdzie się w nowym otoczeniu.

Kensington Palace odmówił prasie komentarza w kwestii edukacji pociech dworu.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dka4fag

Podziel się opinią

Share
dka4fag
dka4fag