Trwa ładowanie...
d2w8hk1

Księżniczka Madeleine urodziła! To trzecie dziecko szwedzkiej pary książęcej

Szwedzka rodzina królewska nie próżnuje. Księżniczka Madeleine i jej mąż powitali na świecie trzecie dziecko. Zobaczcie zdjęcie pociechy!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżniczka Madeleine została mamą
Księżniczka Madeleine została mamą (East News)
d2w8hk1

Księżniczka Madeleine, czwarta z kolei do szwedzkiego tronu, i jej mąż, Chistopher O'Neil są już rodzicami dwójki dzieci. 20 lutego 2014 r. zostali rodzicami dziewczynki, Eleonory. 15 czerwca 2015 r. na świat przyszedł ich syn, Mikołaj Paweł Gustaw.

Kilka miesięcy temu książęca para poinformowała, że w marcu 2018 r. ich rodzina powiększy się o kolejne maleństwo. - Chris i ja jesteśmy podekscytowani, że możemy ogłosić, iż spodziewamy się dziecka. Nie możemy doczekać się, kiedy zamiast w czwórkę, będziemy w piątkę - napisała w oficjalnym oświadczeniu księżniczka.

I jak się okazuje, wszystko przebiegło pomyślnie, a Madeleine powitała na świecie córeczkę. Mała księżniczka waży prawie 3,5 kg i mierzy 50 cm. Dwór królewski w oficjalnym oświadczeniu napisał, że mama dziecka czuje się dobrze i wraca powoli do pełni sił. Zdjęcie, jakie udostępniono na oficjalnym profilu na Instagramie, wykonał dumny tata. Imię dziewczynki nie jest jeszcze znane. Według magazynu "People" mamy poznać je niebawem, gdy zostanie nadane przez dziadków – szwedzką królewską parę.

d2w8hk1
d2w8hk1

Podziel się opinią

Share

d2w8hk1

d2w8hk1