Trwa ładowanie...
d484uoz

Ktoś podszywa się pod Michała Piróga. "Zapłacę za sex"

Michał Piróg poinformował na swoich mediach społecznościowych o przykrej sytuacji, która spotkała go w ostatnim czasie. Ktoś w jego imieniu składał niemoralne propozycje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Piróg
Michał Piróg (East News, Fot: East News)
d484uoz

Michał Piróg jest teraz gwiazdą "Top Model". Ulubieniec widzów słynie z pogodnego usposobienia i otwartości. W programie dodaje otuchy uczestnikom, którzy marzą o karierze w modelingu. I choć na co dzień dla wielu stara się być przyjacielem, to los nie zawsze odpłaca mu tym samym. Wokół siebie ma także wrogów. Ktoś w jego imieniu składał seks oferty.

*ZOBACZ TAKŻE: Piróg edukuje młodych: "Patriotyzm to nie są polityczne ataki w obronie narodu i czystości rasy" *

Michał Piróg aktywnie udziela się na swoim profilu na Instagramie, gdzie często wdaje się w dyskusje ze swoimi fanami. Tym razem poinformował ich o nieprzyjemnej sytuacji, która go spotkała. Tancerz poprosił swoich obserwatorów o pomoc:

East News

Następnie Michał zdecydował się na upublicznienie wiadomości osób, które w jego imieniu składały seks oferty. Podał także ich numery.

Poszukiwania trwają:

d484uoz
Instagram.com
Instagram.com

Wiadomości są co najmniej wstydliwe i mogłyby źle wpłynąć na wizerunek Piróga. Przypomnijmy, że to nie pierwsza taka sytuacja w show-biznesie. Ostatnio pod Kingę Rusin podszywała się fanka, o czym informowaliśmy Was jakiś czas temu.

d484uoz

Myślicie, że Michałowi uda się znaleźć osobę, która skradła mu tożsamość?

d484uoz

Podziel się opinią

Share

d484uoz

d484uoz