ycipk-2hn6lr

Ktoś podszywa się pod Michała Piróga. "Zapłacę za sex"

Michał Piróg poinformował na swoich mediach społecznościowych o przykrej sytuacji, która spotkała go w ostatnim czasie. Ktoś w jego imieniu składał niemoralne propozycje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Piróg
Michał Piróg (East News, Fot: East News)
ycipk-2hn6lr

Michał Piróg jest teraz gwiazdą "Top Model". Ulubieniec widzów słynie z pogodnego usposobienia i otwartości. W programie dodaje otuchy uczestnikom, którzy marzą o karierze w modelingu. I choć na co dzień dla wielu stara się być przyjacielem, to los nie zawsze odpłaca mu tym samym. Wokół siebie ma także wrogów. Ktoś w jego imieniu składał seks oferty.

*ZOBACZ TAKŻE: Piróg edukuje młodych: "Patriotyzm to nie są polityczne ataki w obronie narodu i czystości rasy" *

ycipk-2hn6lr

Michał Piróg aktywnie udziela się na swoim profilu na Instagramie, gdzie często wdaje się w dyskusje ze swoimi fanami. Tym razem poinformował ich o nieprzyjemnej sytuacji, która go spotkała. Tancerz poprosił swoich obserwatorów o pomoc:

East News
Podziel się

Następnie Michał zdecydował się na upublicznienie wiadomości osób, które w jego imieniu składały seks oferty. Podał także ich numery.

ycipk-2hn6lr

Poszukiwania trwają:

Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się

Wiadomości są co najmniej wstydliwe i mogłyby źle wpłynąć na wizerunek Piróga. Przypomnijmy, że to nie pierwsza taka sytuacja w show-biznesie. Ostatnio pod Kingę Rusin podszywała się fanka, o czym informowaliśmy Was jakiś czas temu.

ycipk-2hn6lr

Myślicie, że Michałowi uda się znaleźć osobę, która skradła mu tożsamość?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2hn6lr

ycipk-2hn6lr
ycipk-2hn6lr