Trwa ładowanie...
agnieszka chylińska

Ktoś włamał się na profile w mediach społecznościowych Agnieszki Chylińskiej

Na facebookowym profilu menagmentu Agnieszki Chylińskiej pojawiło się oświadczenie. Przekazano informację o tym, że włamano się na profile artystki. "Brak słów" - piszą fani.

Share
Ktoś włamał się na profile w mediach społecznościowych Agnieszki Chylińskiej
Źródło: East News, Fot: East News
d3lzm0v

Artyści traktują media społecznościowe jako jedno z głównych form komunikacji z fanami. To właśnie tam mają olbrzymią grupę obserwatorów, z którymi dzielą się różnymi informacjami. Niestety, w sieci czyha mnóstwo niebezpieczeństw. Okazuje się, że Chylińska padła ofiarą hakerów, którzy włamali się na jej wszystkie konta.

Na facebookowym profilu menagmentu artystki widnieje oświadczenie. "W odpowiedzi na Wasze pytania, uprzejmie informujemy, że nastąpiła zorganizowana akcja włamania, kradzieży oraz blokada wszystkich naszych oficjalnych (@agnieszka.chylinska) oraz Fanklubów kont na Instagramie. Jesteśmy w trakcie ustalania sprawców" - czytamy.

Nie podano jeszcze konkretnych informacji, ale ostatnimi czasy wiele gwiazd miało problemy z włamaniami. Chociażby Rafał Szatan, Barbara Kurdej-Szatan czy Wiktoria Gąsiewska. Często niestety bezpowrotnie tracą dostęp do swoich kont.

Mamy nadzieję, że uda odzyskać się dostęp.

ZOBACZ TAKŻE: Chylińska zniknie z mediów jak Edyta Bartosiewicz? "Powinna być na terapii"

d3lzm0v

Podziel się opinią

Share
d3lzm0v
d3lzm0v