Trwa ładowanie...

Chylińska odmówiła udziału w koncercie Dody. Wokalistka odpowiedziała

Rabczewska zainicjowała koncert #artyściprzeciwkonienawiści. Swój udział potwierdziło już ponad 90 artystów. Agnieszka Chylińska jako jedyna odmówiła gwieździe.

Chylińska odmówiła udziału w koncercie Dody. Wokalistka odpowiedziałaŹródło: Instagram.com
d4iv62t
d4iv62t

Wokalistka wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że nie weźmie udziału w koncercie #artyściprzeciwkonienawiści.

- Zmienianie świata zaczyna się od siebie. Bez przemocy. Być dobrym i uczciwym dla siebie i dla innych. Każdego dnia - zabrała głos Agnieszka Chylińska.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z zapytaniem, czy to ostateczna decyzja piosenkarki. Głos postanowiła zabrać menadżerka Chylińskiej, Joanna Ziędalska.

d4iv62t

- To jedyny komentarz w tej sprawie - odpisała.

Po negatywnej ilości komentarzy, Chylińska zablokowała tę opcję na Instagramie. Internauci skrytykowali gwiazdę, że nie chce wesprzeć tak ważnej inicjatywy.

W końcu zaapelowała też Doda.

- Proszę fanów, by nie hejtowali Agnieszki Chylińskiej za to, iż nie zagra z nami. Nie eskalujcie tego, co ma mieć swój kres. Akceptuje Jej wybór i nie potępiam. Nie odbieram tego personalnie, w końcu to wspólny projekt wielu muzyków. Cieszę się z artystów, którzy będą tworzyć ten niezależny artystycznie koncert pokoju. Staram się nie tracić motywacji w jego realizacji. Jest już nas 100. Hura! - opublikowała post Rabczewska.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Niebawem zostanie przedstawiona lista wszystkich artystów, których będzie można posłuchać. Najpierw jednak trzeba ustalić, w którym miejscu miałaby odbyć się impreza.

ZOBACZ TAKŻE: Dubajski Sylwester Dody: "Poleciała zrobić rozeznanie do filmu"

d4iv62t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iv62t