Trwa ładowanie...
dws8o50

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot zakładają wspólny biznes. Chodzi o branżę konopną?

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot rozpoczęli tajemniczą współpracę. Szczegóły dotyczące wspólnego biznesu wyjdą na jaw jeszcze w tym tygodniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot zakładają wspólny biznes. Chodzi o branżę konopną?
Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot zakładają wspólny biznes. Chodzi o branżę konopną? (ONS)
dws8o50

Kuba Wojewódzki zdobył popularność jako samozwańczy król TVN-u, na którego antenie prowadzi swój talk show. Ale to nie jedyne źródło utrzymania dziennikarza. Oprócz tego reklamuje sporo marek na swoich profilach w mediach społecznościowych oraz jest współwłaścicielem sieci restauracji. Wciąż jednak nie rezygnuje z innego rodzaju aktywności dziennikarskiej. Współprowadzi audycję w Newonce.radio oraz pisze felietony do "Polityki".

Jak się okazało, Wojewódzki zaangażował się w kolejne przedsięwzięcie, w którym pomoże mu Janusz Palikot. Szczegóły dotyczące tajemniczego projektu mają zostać podane podczas specjalnej konferencji, która odbędzie się w najbliższą środę, 21 października.

ZOBACZ TAKŻE: Branża sirytusowa w dobie pandemii. Palikot mówi, jak spadła sprzedaż

Z zapowiedzi Wojewódzkiego i Palikota wynika jednak, że połączyli siły, wchodząc w branżę konopną. Można wysnuć takie wnioski na podstawie tła zaproszenia na wspomnianą konferencję. Na zamieszczonej grafice widzimy obu biznesmenów otoczonych liśćmi konopi indyjskich.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dws8o50

Podziel się opinią

Share
dws8o50
dws8o50