Trwa ładowanie...
d2zrq8f
News

Kuba Wojewódzki pokazał, jak spędza święta. Z cateringiem i ponętną blondynką

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie, na którym pozuje ze skąpo odzianą kobietą. Czyżby chciał w ten sposób poinformować świat, że jego serce po raz kolejny jest już zajęte?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki znów igra z internautami
Kuba Wojewódzki znów igra z internautami (ONS.pl)
d2zrq8f

Kuba Wojewódzki znany jest nie tylko z ciętego dowcipu, zamiłowania do luksusu i drogich samochodów. Jego wielką "pasją" są również kobiety. Prezenter często określany jest mianem wiecznego Piotrusia Pana. Nigdy się nie ustatkował, wciąż buja w obłokach i zmienia partnerki jak rękawiczki. U jego boku widywano już Annę Muchę, Olgę Bołądź, Katarzynę Sowińską, Sarę Faraj oraz Natalię Lesz.

ZOBACZ WIDEO: Kuba Wojewódzki kończy z plotkami o powrocie do Anny Muchy

Świat ledwo zapomniał o jego niedawnym nieudanym romansie z Renatą Kaczoruk, a on już pojawił się na jednej z imprez z Malwiną Wędzikowską. Niedawno plotkowano nawet o jego powrocie do Anny Muchy.

d2zrq8f

Showman nigdy nie komentuje swoich miłosnych podbojów. Mimo to często pokazuje kolejne partnerki na swoim profilu na Instagramie. Tak też było ostatnio.

"Jeśli chodzi o święta, to ja mam już wszystko" - podpisał fotkę.

Jak widać po zdjęciu, w słowie "wszystko" zawarł catering dietetyczny oraz towarzystwo ponętnej blondynki w bieliźnie. Zazdrościcie?

d2zrq8f

Podziel się opinią

Share
d2zrq8f
d2zrq8f